verze pro tisk

Ferratum půjčka se více vyplatí stálým klientům

26. březen 2016

V tuzemsku stále populárnější Ferratum půjčka oslovuje desítky tisíc lidí. Jde o klasický typ půjčky před výplatou, kdy si jako klienti můžete vypůjčit řádově jednotky tisíc korun na období do 45 dnů. Pokud s touto půjčku ještě nemáte zkušenosti, pak vězte, že se více vyplatí lidem, kteří ji využívají častěji, tedy jako stálí klienti.

Ferratum půjčka se více vyplatí stálým klientůmFerratum půjčka se více vyplatí stálým klientům

Jako stálí klienti máte možnost získat více peněz

Ferratum půjčka před výplatou slibuje možnost získat finanční prostředky až do výše 10.000 Kč. Jenže má to háček. Pokud žádáte poprvé, schválí vám obvykle maximálně polovinu této částky. Společnost si totiž nejprve chce ověřit, zda jste dostatečně spolehliví a půjčku vrátíte. Teprve tehdy, když si půjčujete už poněkolikáté, máte možnost získat až oněch zmíněných 10.000 Kč.

Peníze dostáváte na účet

Klient, který si Ferratum půjčku bere poprvé, zpravidla obdrží peníze poštovní poukázkou. Jako stálí klienti však můžete zvolit daleko efektivnější řešení, kdy vám společnost pošle schválené peníze přímo na bankovní účet.

Peníze získáte rychleji

Zaslání peněz poštovní poukázkou trvá až 4 dny. Pokud se stanete stálým klientem a využijete možnosti zaslání peněz na bankovní účet, získáte je klidně už během 10 – 15 minut od schválení půjčky. Samozřejmě záleží na tom, v jakou denní dobu o peníze požádáte, zda žádáte v pracovní den či o víkendu, případně u jaké banky máte vedený účet.

Žádná opětovná registrace

K tomu, abyste mohli těchto výhod využívat jako stálí klienti, musíte být zaregistrovaní. Pak už se stačí pouze přihlásit do sekce ferratum stálý klient přihlášení. U každé půjčky platí, že nejprve musí dojít ke splacení té předchozí. Na závěr zmíním, že jako stálí a registrovaní klienti už nemusíte vyplňovat žádný formulář apod. Výběr půjčky je tak o to rychlejší a pohodlnější.

S Ferratum půjčkou vás nebudou trápit finanční potíže. Pakliže vám zbývá pár dní do výplaty a potřebujete půjčit, Ferratum vám poskytne peníze bez zbytečně zdlouhavé administrativy.

Komerční sdělení

-pla-

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Ferratum půjčka se více vyplatí stálým klientům

Ferratum půjčka se více vyplatí stálým klientům

V tuzemsku stále populárnější Ferratum půjčka oslovuje desítky tisíc lidí. Jde o klasický typ půjčky před výplatou, kdy si jako klienti můžete vypůjčit řádově jednotky tisíc korun na období do 45 dnů. Pokud s touto půjčku ještě nemáte zkušenosti, pak vězte, že se více vyplatí lidem, kteří ji využíva…

Proč se vyplatí půjčky online: 5 výhod SMS půjček

Proč se vyplatí půjčky online: 5 výhod SMS půjček

V posledních zhruba dvou až třech letech se v tuzemsku rozmohla obliba krátkodobých úvěrů, které jsou také někdy označovány jako SMS půjčky. Jde o typ půjček, který je vhodný zejména před výplatou, kdy nemáte dostatek finančních prostředků, avšak nechcete chodit žádat o dlouhodobější úvěr do banky. …

Výše půjčky Ferratum a poplatky

Výše půjčky Ferratum a poplatky

Půjčka Ferratum, jedna z nejoblíbenějších SMS půjček, které jsou aktuálně v České republice k dostání, má jasně daná kritéria a podmínky, kolik peněz si klienti mohou půjčit.

Ferratum účet stálý klient

Ferratum účet stálý klient

Krátkodobá půjčka Ferratum přináší výhody ve chvíli, kdy jste stálý klient. Zatímco napoprvé si totiž můžete půjčit maximálně 2.000 Kč, v případě opakované půjčky to už může být až 10.000 Kč. A to není zdaleka jediný důvod, proč tuto zápůjčku využívat pravidelně.Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!