verze pro tisk

Ferratum půjčka do výplaty - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

1. prosinec 2013

Ferratum půjčka je zajímavou půjčkou pro lidi, kteří potřebují půjčit peníze před výplatou, kdy aktuálně nemají dostatek peněz na zaplacení účtů či na jiné výdaje. Peníze však lze využít i k jiným účelům.

Ferratum půjčka do výplaty - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?Ferratum půjčka do výplaty - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

 

O půjčce

První půjčka u Ferratum je limitována částkou 3.000 Kč. To znamená, že pokud s ní nemáte dosud zkušenosti a nikdy před tím jste si ji nebrali, můžete si zažádat o sumu ve výši od 500 Kč do 3.000 Kč. Pokud si zažádáte o půjčku do 2.000 Kč, první půjčka je pro vás zcela zdarma a bez poplatků.

Stálí klienti jsou pak za svoji věrnost odměněni tím, že jim půjčka může být poskytnuta až do výše 10.000 Kč. Vždy samozřejmě záleží na tom, zda splní potřebná kritéria, která jsou k Ferratum půjčce vázána.

Parametry

  • Výše půjčky 500 – 10.000 Kč
  • Splatnost 7 – 45 dní
  • Schválení půjčky během 10 minut
  • Bez nutnosti ručení

Podmínky pro schválení

Ferratum půjčka je velmi oblíbená hlavně díky tomu, že na ni dosáhne velké procento zákazníků. To je dáno minimální požadavky, které je potřeba pro úspěšné schválení žádosti splnit.

Zásadním požadavkem je to, že zákazníci musí být občany České republiky, tedy musí mít občanský průkaz jako doklad totožnosti.

Dále je zapotřebí mít vlastní bankovní účet, na který probíhá převod peněz. Bankovní převod schválené půjčky je možný u stálých klientů, kteří jsou již ověřeni.

Omezení se týká také věku. O Ferratum půjčky mohou žádat osoby, které jsou ve věku od 20 do 75 let.

Podmínkou pro úspěšné schválení Ferratum půjčky je také splacení všech předchozích závazků u této společnosti. Klient, který dosud nesplatil předchozí půjčku či poplatky, nemůže očekávat úspěšné schválení další půjčky.

Převod peněz

U Ferratum půjčky jsou dvě možnosti, jak klienti obdrží schválenou půjčku. Noví klienti vždy obdrží poštovní složenku. To trvá maximálně 2 – 3 dny od schválení.

Stálí zákazníci, kteří jsou již ověření, si mohou nechat peníze poslat přímo na svůj bankovní účet. Tento způsob je mnohem rychlejší, peníze jsou převáděny ihned po schválení půjčky. Potřebný finanční obnos tak zákazník obdrží zpravidla ten samý den, kdy o půjčku zažádal a byla mu schválena, nejpozději následující pracovní den.

Splácení

Splácení Ferratum půjčky probíhá převodem z bankovního účtu, případně pak poštovní poukázkou. Dobu splatnosti lze zvolit už při sjednávání půjčky, a to v rozmezí od 7 do 45 dní.

Při splácení poštovní poukázkou je zákazníkovi ihned po vyplacení peněz na jeho adresu zaslána faktura, na níž jsou veškeré potřebné platební symboly. Při platbě je pak nutné uvádět variabilní symbol, aby mohlo dojít ke správnému přirazení platby ke konkrétní půjčce.

Prodloužení

U Ferratum půjčky je možné v případě potřeby prodloužit dobu splatnosti, a to až o 30 dní. Tuto možnost lze navíc využít opakovaně, celkem až třikrát. Prodloužení splatnosti se provádí online či přes SMS zprávu.

Recenze - srovnání

Jedná se o půjčku, která jako jedna z prvních v tuzemsku začala nabízet opravdu kvalitní a dostupné online krátkodobé půjčky. Mnoho ostatních společností vlastně do jisté míry kopírujuje právě tuto půjčku. Podívejte se také na kompletní přehled půjček do výplaty.

Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Ferratum půjčka je spolehlivou půjčkou. Jako zákazníci se rozhodně nemusíte obávat toho, že byste museli platit nějaké skryté poplatky navíc. Podmínkou ale je, abyste půjčku spláceli řádně a včas, jinak vás čekají poplatky z prodlení, které nejsou malé.

Zkušenosti

Jaké jsou vaše zkušenosti s Ferratum půjčkou? Podělte se o ně s námi v komentáři.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Ferratum půjčka do výplaty - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?[noads]

Ferratum půjčka do výplaty - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?[noads]

Ferratum půjčka je zajímavou půjčkou pro lidi, kteří potřebují půjčit peníze před výplatou, kdy aktuálně nemají dostatek peněz na zaplacení účtů či na jiné výdaje. Peníze však lze využít i k jiným účelům.

NetCredit půjčka do výplaty - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

NetCredit půjčka do výplaty - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Nezbývají vám peníze do výplaty a nechcete si půjčovat od někoho známého s tím, že byste se cítili trapně? Problémy s penězi pomůže vyřešit NetCredit půjčka do výplaty. Ta je určena pro krátkodobé řešení finančních potíží. Je rychlá, dá se zařídit z

Profi Credit - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Profi Credit - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Společnost Profi Credit poskytuje půjčky osobám s příjmy. To znamená, že si u ní mohou půjčit peníze zaměstnanci, podnikatelé, ale také senioři, kteří pobírají pravidelný starobní či invalidní důchod, případně pak výluhovou rentu.

Tommi Stachi - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Tommi Stachi - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Mezi nebankovní půjčky, které jsou v tuzemsku k dispozici široké veřejnosti, patří také Tommi Stachi. Tato půjčka poskytuje peníze zaměstnancům, živnostníkům a také osobám, které jsou v seniorském věku a mají obecně ztížené podmínky pro získání klasiVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

sarkanova

pondělí, 31. říjen 2016
14:29

Dobry den vyzil prosim nekdo tu p2p investici? docela nad tim premyslim a chtela bych to vyuzit tak budu rada za rady :-)


posted by: sarkanova [Odpovědět]

Olina

úterý, 1. listopad 2016
12:55

Investici nebo pujcku ? :) protoze p2p sluzba je na dve ty veci a kterou z toho chcete vyuzit? :)


posted by: Olina [Odpovědět]

sarkanova

středa, 2. listopad 2016
15:14

Chtela bych vyuzit tu investici, pujcku zatim nepotrebuji


posted by: sarkanova [Odpovědět]

Bobbye

pátek, 9. prosinec 2022
13:01

I seriously love your site.. Excellent colors & theme.
Did you build this website yourself? Please reply back as I'm looking to create my own website and would love to know where you got
this from or just what the theme is named. Thanks!


posted by: Bobbye [Odpovědět]