verze pro tisk

Ferratum nabízí nové možnosti půjček

27. červen 2017

V souvislosti s nedávnou novelou zákona došlo k výraznému úbytku nebankovních společností, které nabízejí krátkodobé a střednědobé nebankovní půjčky. Pro vás jako koncové klienty je to však pozitivní zpráva, neboť máte nyní větší přehled o tom, kdo vám peníze půjčí solventně a bez zbytečně vysokých úroků. Jednou z možností je Ferratum půjčka, jež nyní přichází s novinkami.

Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

Mikro půjčka

Mnozí z vás už se jistě v minulosti seznámili s produktem zmíněné společnosti. Její klasická Mikro půjčka, jinak také nazývaná krátkodobá půjčka, vám i nyní nabízí možnost získat až 9.000 Kč na dobu 30 dnů. Pro nové klienty je navíc zcela zdarma. To znamená, že ji nijak nepřeplatíte. Pokud do stanoveného termínu splatíte celou výši, nemusíte platit žádné poplatky a úroky navíc.

Credit Limit

Nyní však Ferratum nabízí i další možnosti. V první řadě jde o Credit Limit neboli Ferratum Credit. Jde o úvěr, který je podobný bankovním kontokorentům. Lze jej tedy neustále obnovovat, pokud ho včas a řádně splácíte. Vypůjčit si přitom můžete až 35.000 Kč. Úroky a poplatky se počítají denně. Jedná se o typ půjčky, který je z hlediska úrokových sazeb výhodnější nežli krátkodobá Mikro půjčka.

Ferratum Plus – pro stálé klienty

Stanete-li se věrnými zákazníky společnosti a budete včas své závazky splácet, máte možnost si zvolit produkt Ferratum Plus, kdy si můžete sami určovat výši splátek a dobu splatnosti. Tento úvěr je jakousi odměnou za vaši spolehlivost.

Jak vidno, i nebankovní půjčka může být vřelá a přístupná. Nemusíte se obávat toho, že se na váš úkor bude chtít někdo překotně obohatit. I z těchto důvodů je Ferratum jednou ze společností, jimž změna právních předpisů nezlomila vaz. Více informací o možnosti sjednání některého z produktů společnosti získáte na webových stránkách ferratum.cz.

-pla-

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Ferratum nabízí nové možnosti půjček

Ferratum nabízí nové možnosti půjček

V souvislosti s nedávnou novelou zákona došlo k výraznému úbytku nebankovních společností, které nabízejí krátkodobé a střednědobé nebankovní půjčky. Pro vás jako koncové klienty je to však pozitivní zpráva, neboť máte nyní větší přehled o tom, kdo vám peníze půjčí solventně a bez zbytečně vysokých …

Půjčka pro studenty: Jaké jsou možnosti?

Půjčka pro studenty: Jaké jsou možnosti?

Studenti patří do skupiny, která má problém se získáváním úvěrů. Vzhledem k tomu, že většinou studenti nemají stálé zaměstnání, jsou tak limitováni. Přesto se dají najít společnosti a banky, které přímo nabízejí výhodné půjčky pro studenty. Jsou určeny buď přímo na studium, nebo se jedná také o půjč…

Tři charakteristické znaky férového poskytovatele nebankovních půjček

Tři charakteristické znaky férového poskytovatele nebankovních půjček

Poskytovatelů nebankovních půjček jsou na českém trhu tisíce. Dříve byl jen zlomek firem, které byly skutečně spolehlivé. Změny přináší novela o spotřebitelském úvěru, jenže jsou to změny pomalé. Jak poznáte, že vám půjčku nabízí férová firma? Naštěstí vám stačí jen internet!

Začátky podnikání usnadní komplexní financování: Od půjček až po faktoring

Začátky podnikání usnadní komplexní financování: Od půjček až po faktoring

Začínáte s podnikáním, případně již máte zaběhlou firmu, ale neustále se potýkáte s finančními obtížemi. V současné době můžete využít nejen klasický úvěr pro podnikatele, ale i řadu dalších produktů, které vám pomohou vyřešit ekonomické problémy ve firmě.Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!