verze pro tisk

Ecredit – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

4. leden 2014

Ecredit půjčka je úvěrem, který je poskytován osobám s minimálním příjmem alespoň 11.000 Kč. Jedná se o půjčku, kterou je možné sjednat telefonicky na bezplatné lince nebo online, kdy stačí vyplnit krátký formulář. Půjčka Ecredit není tolik známá, proto ji zatím nevyužívá příliš mnoho klientů. Jaké jsou její parametry a jaké zkušenosti s ní klienti mají?

Reklama

Parametry půjčky

 • Výše půjčky 10.000 Kč – 70.000 Kč
 • Doba splatnosti 3 – 60 měsíců
 • Žádost online nebo telefonicky
 • Bez nahlížení do registrů dlužníků
 • Bez poplatků za schválení a zpracování
 • Peníze do 24 hodin od schválení žádosti
 • Možnost předčasného splacení

Pokud chcete podat žádost o Ecredit.cz půjčku, pak musíte být starší 18 let a být občanem České republiky s trvalým pobytem na území ČR. Dále je nutné mít veden osobní bankovní účet u některé z tuzemských bank. Peníze jsou zasílány na bankovní účet.

Další zásadní podmínkou je pravidelný příjem ve výši alespoň 11.000 Kč. Platí přitom, že čím vyšší je váš příjem, tím vyšší půjčku můžete obdržet. V případě, že váš příjem nedosahuje vysoké sumy, je možné o Ecredit půjčku žádat společně s partnerem, s nímž žijete ve společné domácnosti.

Pro úspěšné vyřízení půjčky je zapotřebí mít tyto doklady:

 • Občanský průkaz
 • Druhý doklad totožnosti – řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list
 • Poslední dva výpisy z bankovního účtu
 • Kopii karty od bankovního účtu
 • Potvrzení o příjmu
 • Poslední dvě výplatní pásky, v případě podnikatelů daňové přiznání za uplynulý rok

Ecredit půjčku je možné splácet několika způsoby. Tím nejjednodušším je bankovní převod z vašeho účtu, tedy příkaz. Další možností je osobní splácení v pokladně Ecredit. Rovněž si můžete splátky nechat srážet přímo ze mzdy.

Recenze – srovnání

Ecredit půjčka slibuje, že peníze obdržíte do pouhých 48 hodin od schválení. Je však pravdou, že na internetu se množí ohlasy klientů, kteří nejsou s dobou výplaty půjčky spokojeni. Zejména se jedná o to, že firmě dlouho trvá, než se klientovi ozve. Dále si klienti stěžují také na poměrně vysoké splátky.

Dalším problémem je fakt, že Ecredit.cz půjčka je obvykle poskytována pouze ve výši 10.000, maximálně 20.000 Kč, a to i přesto, že klienti mají dostatečně vysoký příjem.

Na druhou stranu se ale najde i velké množství klientů, kteří na půjčku bez problémů dosáhli a nemají s ní nejmenší problémy. Vždy je nutné si uvědomit, že se jedná o nebankovní půjčku, která je určena především těm osobám, jimž z nějakých důvodů neposkytne půjčku jejich banka.

Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Ecredit.cz půjčka není podvod. S její spolehlivostí to však není stoprocentní, o čemž svědčí mnoho recenzí klientů, které se objevují na nejrůznějších internetových diskuzích.

Proto je doporučováno, abyste při sjednávání půjčky byli maximálně obezřetní a měli ucelený přehled o tom, kolik za půjčku celkem zaplatíte. To ostatně platí i u jakékoliv jiné půjčky, o kterou žádáte.

Zkušenosti

Jaké jsou vaše zkušenosti s Ecredit půjčkou? Podělte se o ně s námi v komentáři.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Ecredit – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Ecredit půjčka je úvěrem, který je poskytován osobám s minimálním příjmem alespoň 11.000 Kč. Jedná se o půjčku, kterou je možné sjednat telefonicky na bezplatné lince nebo online, kdy stačí vyplnit krátký formulář. Půjčka Ecredit není tolik známá, proto ji zatím nevyužívá příliš mnoho klientů. Jaké …

Mutuo.cz – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Mutuo.cz – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Pakliže hledáte půjčku, na niž byste získali rychlé a bez zdlouhavého vyřizování formalit menší finanční obnos, pak může být řešením Mutuo.cz půjčka. Jedná se o typ SMS půjčky, kterou lze vyřídit po internetu.

Money Now – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Krátkodobá půjčka Money Now je nebankovním typem půjčky, která je určena výhradně pro občany České republiky, kteří zde mají trvalý pobyt. Tuto půjčku nabízí společnost Dollar Financial Czech Republic s.r.o.

Creditsor – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Creditsor – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Půjčka Creditsor je prostřednictvím internetu nabízena britskou společností Leadsor Limited. Nejedná se o klasickou půjčku, kdy by ji zmíněná společnost poskytovala ze svých zdrojů. Jde vlastně o službu, kdy vám pomáhá získat půjčku od některého z takzvaných kreditorů, tedy věřitelů, kteří budou och…Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!