verze pro tisk

Door Financial – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

3. leden 2014

Již několik let působí v českém nebankovním sektoru společnost Door Financial a.s. Její činností je poskytování krátkodobých půjček. O ně mohou žádat fyzické osoby, které splňují určitá kritéria. Ta nejsou nijak přísná. Cílem společnosti je nabídnout českým občanům finanční produkt, který bude dostupný, výhodný a pomůže jim překonat krátkodobou finanční tíseň.

Reklama

Door Financial – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?Door Financial – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?
 • Parametry půjčky
 • Recenze – srovnání
 • Spolehlivá půjčka nebo podvod?
 • Zkušenosti
 • Parametry půjčky

  • Výše půjčky až 50.000 Kč
  • Doba splatnosti 7 měsíců – 1 rok
  • Poskytování půjček po celém území České republiky
  • Peníze do 48 hodin
  • Vyřízení půjčky přímo u vás doma
  • Půjčka bez ručitele

  Door Financial půjčka je poskytována tak, že si o ni zažádáte přes telefonní číslo společnosti, případně poskytovatele kontaktujete prostřednictvím emailu.

  Následně si domluvíte osobní schůzku s obchodním zástupcem, který přijde přímo k vám domů. Není tak nutné nikam chodit, navštěvovat žádnou pobočku. Peníze jsou poskytnuty vždy do 48 hodin od prvního kontaktu, jedinou výjimkou jsou situace, kdy o půjčku od Door Financial žádáte mimo pracovní dny, tedy o víkendech a o svátcích.

  K tomu, abyste na krátkodobou půjčku Door Financial dosáhli, musíte mít pravidelný příjem a být plnoletí, tedy ve věku nad 18 let. Dále je potřeba při sjednávání půjčky předložit občanský průkaz, popřípadě jiný doklad totožnosti, jehož součástí je fotografie. Zejména se může jednat o cestovní pas nebo řidičský průkaz.

  Poslední podmínkou je, abyste měli trvalé bydliště v České republice.

  Pokud vás zajímá, jakým způsobem probíhá splácení Door Financial půjčky, pak vězte, že splátky vybírá příslušný obchodní zástupce v domluvených termínech, a to přímo ve vašem bydlišti.

  Recenze – srovnání

  Door Financial půjčka je do jisté míry podobná velmi oblíbené půjčce od společnosti Provident. Stejným rysem je zejména to, že její vyřízení a splácení probíhá přímo v místě vašeho bydliště, tedy hotovostní formou.

  Oproti jiným krátkodobým půjčkám je zde rozdíl hlavně v tom, že o půjčku se žádá pouze prostřednictvím telefonu, případně zasláním žádosti emailem. Nelze o ni tudíž žádat prostřednictvím online formuláře.

  To se zdá být nevýhodou, nicméně v dnešní době každý z vás vlastní mobilní telefon. Stačí jeden telefonát, v němž se domluvíte na osobní schůzce. Na ní spolu s obchodním zástupcem vyplníte žádost, která bude následně posouzena.

  Spolehlivá půjčka nebo podvod?

  Door Financial půjčka není nejpopulárnější půjčkou. Prozatím dává většina lidí přednost jiným půjčkám. Přesto za dobu zhruba tříletého působení poskytla společnost Door Financial krátkodobé půjčky bez ručitele již více než 20 tisícům klientů. Jejich počet přitom neustále roste, někteří z nich tuto půjčku využívají i opakovaně.

  Zkušenosti

  Jaké jsou vaše zkušenosti s Door Financial půjčkou? Podělte se o ně s námi v komentáři.

  Linkuj.cz!

  Hodnocení

  Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


  Přidat komentář

  [Nahoru ↑]

  Čtěte také...

  Door Financial – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

  Door Financial – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

  Již několik let působí v českém nebankovním sektoru společnost Door Financial a.s. Její činností je poskytování krátkodobých půjček. O ně mohou žádat fyzické osoby, které splňují určitá kritéria. Ta nejsou nijak přísná. Cílem společnosti je nabídnout českým občanům finanční produkt, který bude dostu…

  Money Now – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

  Krátkodobá půjčka Money Now je nebankovním typem půjčky, která je určena výhradně pro občany České republiky, kteří zde mají trvalý pobyt. Tuto půjčku nabízí společnost Dollar Financial Czech Republic s.r.o.

  Mutuo.cz – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

  Mutuo.cz – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

  Pakliže hledáte půjčku, na niž byste získali rychlé a bez zdlouhavého vyřizování formalit menší finanční obnos, pak může být řešením Mutuo.cz půjčka. Jedná se o typ SMS půjčky, kterou lze vyřídit po internetu.

  Ecredit – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

  Ecredit půjčka je úvěrem, který je poskytován osobám s minimálním příjmem alespoň 11.000 Kč. Jedná se o půjčku, kterou je možné sjednat telefonicky na bezplatné lince nebo online, kdy stačí vyplnit krátký formulář. Půjčka Ecredit není tolik známá, proto ji zatím nevyužívá příliš mnoho klientů. Jaké …  Vložit komentář

  Napsat komentář
  Jméno:
  E-mail:
  Web:


  Komentáře

  Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!