verze pro tisk

Creditsor – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

10. leden 2014

Půjčka Creditsor je prostřednictvím internetu nabízena britskou společností Leadsor Limited. Nejedná se o klasickou půjčku, kdy by ji zmíněná společnost poskytovala ze svých zdrojů. Jde vlastně o službu, kdy vám pomáhá získat půjčku od některého z takzvaných kreditorů, tedy věřitelů, kteří budou ochotni vám na základě vašich požadavků a potřeb půjčit.

Reklama

Creditsor – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?Creditsor – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Creditsor půjčky jsou díky tomu často dostupné i klientům, kteří nemají zrovna čistou úvěrovou historii, tedy mají například nějaký záznam v registru dlužníků apod.

Parametry půjčky Creditsor

  • Výše půjčky 500 – 4.500 Kč
  • Doba splatnosti 1 – 30 dní
  • Rychlé vyřízení a schválení
  • Bez zbytečného papírování
  • Peníze do 24 hodin

Hlavním cílem je v případě Creditsor půjčky snaha pomoci klientům získat potřebné peníze bez zbytečných administrativních úkonů a zároveň tak co nejrychleji. Většina půjček dorazí klientům ještě tentýž den, záleží samozřejmě na schopnostech vaší banky, jak rychle dokáže přijmout a zpracovat příkaz k převodu peněz.

Vzhledem k tomu, že Creditsor půjčka není poskytována jedním kreditorem, liší se i podmínky a parametry u konkrétních půjček.

Obecně jsou však stanoveny základní parametry, které uvádíme výše. Půjčka tak někdy může být poskytnuta bez jakýchkoliv dokumentů k doložení, nebo dokonce i bez poplatků v případě, že jde o první půjčku u daného kreditora. Creditsor se snaží najít vždy nejvýhodnější podmínky tak, aby půjčka byla s co nejnižšími poplatky.

Veškeré vyřízení Creditsor půjčky probíhá online. Vyplníte příslušný online formulář, který bude ihned zpracován. Na jeho základě vám Creditsor vybere vhodného kreditora. Následně dojde k posouzení žádosti o půjčku. V případě schválení jsou peníze ihned zasílány na váš bankovní účet.

Splácení půjčky probíhá převodem, případně vkladem na některé z poboček tuzemských bank. Půjčku lze přitom splatit u kterékoliv banky, která působí v České republice.

Recenze – srovnání

Creditsor půjčka je výjimečná v tom, že pro své klienty hledá věřitele ze širšího okruhu. Tím se zvyšuje šance, že na půjčku a potřebné finanční prostředky dosáhnete. Pokud byste žádali u jedné firmy, ta by vás mohla snadno odmítnout. Pak by bylo zapotřebí se postupně obracet na další a další firmy, které půjčky online poskytují.

V tomto případě vám ale Creditsor sám najde vhodného kreditora, který s vaší žádostí bude souhlasit a zároveň bude respektovat vaši aktuální bonitu.

Dle výše uvedeného lze usoudit, že Creditsor půjčka vypadá poměrně výhodně. Je ale pravdou, že na internetu dosud není příliš mnoho recenzí, které by naznačovali, že je tato půjčka oblíbená a často využívaná.

Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Creditsor půjčka se tváří jako zcela spolehlivá půjčka, respektive služba, která vám najde tu nejvýhodnější půjčku.

Není ale stoprocentně jisté, že vám Creditsor ve skutečnosti skutečně najde opravdu tu nejvýhodnější půjčku. Proto je určité vhodné si hlídat zejména výši poplatků, ale například i dobu splácení, případně i poplatky předem apod.

Nejprve se ujistěte, kolik za půjčku zaplatíte. Dobré je zvážit také porovnání s dalšími krátkodobými půjčkami. Těch je dnes k dispozici celá řada, mají přitom mnohdy dosti rozdílné podmínky a parametry.

Zkušenosti

Jaké jsou vaše zkušenosti s Creditsor půjčkou? Podělte se o ně s námi v komentáři.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Creditsor – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Creditsor – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Půjčka Creditsor je prostřednictvím internetu nabízena britskou společností Leadsor Limited. Nejedná se o klasickou půjčku, kdy by ji zmíněná společnost poskytovala ze svých zdrojů. Jde vlastně o službu, kdy vám pomáhá získat půjčku od některého z takzvaných kreditorů, tedy věřitelů, kteří budou och…

Mutuo.cz – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Mutuo.cz – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Pakliže hledáte půjčku, na niž byste získali rychlé a bez zdlouhavého vyřizování formalit menší finanční obnos, pak může být řešením Mutuo.cz půjčka. Jedná se o typ SMS půjčky, kterou lze vyřídit po internetu.

Money Now – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Krátkodobá půjčka Money Now je nebankovním typem půjčky, která je určena výhradně pro občany České republiky, kteří zde mají trvalý pobyt. Tuto půjčku nabízí společnost Dollar Financial Czech Republic s.r.o.

Ecredit – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Ecredit půjčka je úvěrem, který je poskytován osobám s minimálním příjmem alespoň 11.000 Kč. Jedná se o půjčku, kterou je možné sjednat telefonicky na bezplatné lince nebo online, kdy stačí vyplnit krátký formulář. Půjčka Ecredit není tolik známá, proto ji zatím nevyužívá příliš mnoho klientů. Jaké …Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!