verze pro tisk

Co dělat, když potřebujete půjčku okamžitě?

3. listopad 2016

Nemůžete dlouho čekat a potřebujete půjčit peníze hned teď? Pokud právě řešíte tento problém, máme pro vás rady, jak získat rychlou a výhodnou půjčku během několika minut, aniž byste museli kamkoliv chodit. Jaký je nejlepší postup, když potřebujete peníze hned?

Reklama

Co dělat, když potřebujete půjčku okamžitě?Co dělat, když potřebujete půjčku okamžitě?

Půjčit si od rodiny nebo známých

Samozřejmě logickou odpovědí je obrátit se na někoho z rodiny nebo kamarádů. Jenže pro spoustu lidí tato možnost nepřichází v úvahu – buď jeho blízcí peníze na půjčení nemají, nebo dotyčnému půjčit nechtějí, případně má zájemce o úvěr  zájem o diskrétní půjčku, o které nebude nikdo vědět. Pak nezbývá než se obrátit na některou z úvěrových společností.

Obrátit se na svou banku

Rozumnou volbou jsou v případě půjček banky. Bankovní úvěry jsou totiž obecně levnější a výhodnější než ty nebankovní a i odborníci doporučují preferovat půjčky od bank. Pro spoustu lidí je ale tato varianta nereálná – buď mají záznamy v registru dlužníků a banka jim tak nic nepůjčí a nebo kvůli exekuci ani nemohou používat bankovní účet. V takové situaci už zbývají pouze nebankovní úvěry.

Vybrat si vhodnou nebankovní půjčku

Nebankovních půjček je nepřeberné množství a dají se rozdělit do různých kategorií – půjčky bez registru, SMS půjčky, krátkodobé půjčky, půjčky před výplatou, půjčky zdarma atd. Nabídka je skutečně bohatá a díky orientaci na rizikové klienty si alespoň malý úvěr může sjednat téměř každý, komu už bylo 18 let. Problém ale je, že poskytovatelů je tolik, že je těžké se v jejich nabídkách zorientovat, zvláště, když se ve světě financí moc nevyznáte a navíc opravdu spěcháte. Potom je nejrozumnějším řešením použít některý z portálů, specializovaných na srovnání půjček.

Použít nezávislý srovnávač půjček

Internetové stránky, jež se zaměřují na nezávislé srovnání půjček, jsou jednoznačně nejlepším způsobem, jak si najít a sjednat rychlý a spolehlivý úvěr. Je v nich zahrnuto velké množství různých úvěrových společností a všechny půjčky jsou přehledně srovnané podle základních parametrů, jako je výše půjčky, doba splatnosti nebo úroková sazba. U každého úvěru navíc nechybí podrobná recenze, z níž si snadno zjistíte další informace, včetně toho, jak rychlá daná půjčka je, nebo jaké jsou požadavky, které je třeba splňovat. Nezanedbatelnou výhodou těchto srovnávacích webů je také skutečnost, že se v nich porovnávají pouze prověřené půjčky, u nichž vám nehrozí žádné nebezpečí.

Vzít si půjčku, která je bez poplatků i úroků

Až si budete svoji rychlou půjčku vybírat, doporučujeme zvolit pokud možno takovou, u níž nebudete muset platit žádný poplatek ani úrok. Tyto úvěry patří do kategorie prvních půjček zdarma a jedná se např. o Zaplo půjčku, Japonskou půjčku, Via SMS, Ferratum Micro nebo půjčku CreditAir. Zvláště CreditAir se opravdu vyplatí, protože kromě toho, že je napoprvé bez poplatků a úroků, má prodlouženou splatnost na 75 dní.

 

Nenaletět podvodníkům, kteří z vás chtějí jen vytáhnout peníze

Poslední doporučení, které pro vás máme, je možná tím nejdůležitějším. Mnoho lidí, kteří jsou v těžké finanční situaci, dělají velkou chybu, když si poskytovatele půjčky nijak neprověří a stanou se pak obětí podvodníků. Určitě si nikdy nepůjčujte od někoho, kdo po vás chce vysoký poplatek předem, stejně tak nevolejte na žádné placené linky a vždy si předem zjistěte na internetu, zda je firma, co úvěr nabízí skutečně seriózní – těch několik minut, co věnujete jejich ověření na netu, se Vám bohatě vyplatí.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Co dělat, když potřebujete půjčku okamžitě?

Co dělat, když potřebujete půjčku okamžitě?

Nemůžete dlouho čekat a potřebujete půjčit peníze hned teď? Pokud právě řešíte tento problém, máme pro vás rady, jak získat rychlou a výhodnou půjčku během několika minut, aniž byste museli kamkoliv chodit. Jaký je nejlepší postup, když potřebujete peníze hned?

Když se řekne www.ferratum.cz stálý klient

Když se řekne www.ferratum.cz stálý klient

Pokud jste stálými klienty máte velice snadno možnost získat peníze od společnosti Ferratum. Nejrychlejší způsob jak o půjčku zažádat je pomocí online formuláře - nepltatíte žádné poplatky za sms.

Kde získat půjčku bez udání příjmů?

Pokud máte malé příjmy ze zaměstnání nebo z podnikatelské činnosti, snadno se můžete dostat do situace, kdy vám najednou chybí peníze. V tu chvíli mnozí z vás hledají, kdo by jim byl ochoten půjčit.

Získejte výhodnou půjčku prostřednictvím autozastavárny

Získejte výhodnou půjčku prostřednictvím autozastavárny

Alespoň občasné finanční problémy se nevyhýbají téměř nikomu. Pokud stojíte i vy před rozhodnutím, zda využít k řešení nepříjemné situace půjčku, měli byste mít potřebný rozhled. Na českém trhu totiž existuje spousta velice výhodných produktů, byla by škoda nějakého nevyužít. Věděli jste například o…Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!