verze pro tisk

Citi půjčka

2. duben 2012

Půjčky pro fyzické osoby poskytuje Citibank. Tato společnost má pro klienty připraveno několik typů půjček, základní půjčka nese název Citi půjčka. Jedná se o tzv. rychlou půjčku ihned, kdy klient obdrží požadované peníze prakticky ihned po schválení žádosti o půjčku. Díky tomu tak může velmi rychle vyřešit svoji tíživou finanční situaci, aniž by na peníze musel zbytečně dlouho čekat.

Reklama

Citi půjčkaCiti půjčka

100.000 Kč bez doložení příjmů

Citi půjčka má následující podmínky. Jedná se o půjčku, kdy až do výše 100.000 Kč nemusí klient mít doložené příjmy. Od vyšších částek, přičemž maximální půjčená částka může činit až 600.000 Kč, jsou příjmy požadovány, nicméně zde není potřeba mít žádného ručitele, takže půjčka je stále velmi dostupná. Schválení půjčky obvykle trvá jen 5 minut. K půjčce se nevztahují žádné poplatky předem, zdarma je zpracování úverové dokumentace, měsíční vedení úctu i případné předčasné splacení. Citi půjčka má poměrně výhodné úrokové sazby.

Výhodné úrokové sazby

Předností Citi půjčky online je dále fakt, že se dá sjednat z pohodlí a klidu domova, stačí mít připojení k internetu a podat si online žádost. Půjčka je neúčelová, což znamená, že ji klienti mohou využít na cokoliv, není zde předepsáno, nač peníze upotřebit. Splatnost půjčky se pohybuje od 24 do 72 měsíců, zmíněné výhodné úrokové sazby se nyní pohybují již od 10,99% p.a.

Kromě klasické půjčky je také velmi populární SMS půjčka.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Citi půjčka

Citi půjčka

Půjčky pro fyzické osoby poskytuje Citibank. Tato společnost má pro klienty připraveno několik typů půjček, základní půjčka nese název Citi půjčka.

Citibank spořící účet

Citibank spořící účet

Citibank kromě Citi půjčky nabízí také další produkty. Jedním z velmi oblíbených je Spořící účet. Ten si lze u Citibank otevřít v českých korunách, další možností je pak vedení účtu v EUR. Spořící účet od Citibank má v současnosti jedny z nejvýhodnějších úrokových sazeb.

NetCredit půjčka do výplaty - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

NetCredit půjčka do výplaty - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Nezbývají vám peníze do výplaty a nechcete si půjčovat od někoho známého s tím, že byste se cítili trapně? Problémy s penězi pomůže vyřešit NetCredit půjčka do výplaty. Ta je určena pro krátkodobé řešení finančních potíží. Je rychlá, dá se zařídit z

Perfect Money půjčka - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Perfect Money půjčka - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Perfect Money půjčka je rychlou půjčkou, která pomůže v situaci, kdy potřebujete získat okamžitě finanční prostředky, a to bez zbytečného papírování a složitostí. Stačí mít připojení k internetu a během pár chvil máte peníze k dispozici.Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!