verze pro tisk

Bezhotovostní půjčka od Providentu

14. červen 2012

Máte-li založený vlastní účet u některé z bank, pak si můžete sjednat půjčku Provident, kdy vám budou peníze doručeny na tento účet. Nebudete tak muset peníze přebírat v hotovosti.

Reklama

Bezhotovostní půjčka od ProvidentuBezhotovostní půjčka od Providentu

Ne každému totiž vyhovuje mít peníze u sebe a pak je vkládat na účet, bezhotovostní forma půjčky Provident je tak pro takovouto osobu mnohem pohodlnější.

Žádost o bezhotovostní půjčku Provident

U bezhotovostní půjčky Provident si o peníze žádáte klasickým způsobem. O půjčku tudíž lze zažádat telefonicky, nejjednodušší je však použít online formulář, který máte vyplněn během několika vteřin.

Poté, co vám budou peníze schváleny a podepíšete smlouvu o půjčce, peníze vám na bankovní účet přijdou do třinácti kalendářních dnů, obvykle je však doba převodu kratší. Jde tedy o typ půjčky, kdy peníze nepotřebujete akutně během několika hodin.

Zažádat si přitom můžete o finance ve výši od 4.000 Kč do 50.000 Kč, výše půjčky bude posouzena mimo jiné i na základě vaší bonity.

Jak probíhají splátky půjčky

Splácení bezhotovostní půjčky Provident probíhá rovněž velmi jednoduchým způsobem. Splátky u společnosti Provident Financial probíhají na rozdíl od jiných druhů půjček týdně, nikoliv tedy měsíčně.

Splátky lze přitom rozvrhnout až do 60 týdnů. Peníze přesunete na konkrétní účet společnosti bankovním příkazem ( trvalým či jednorázovým), je samozřejmě možné je vkládat také osobně na přepážce některé z bank.

U bezhotovostní formy půjčky Provident je první splátka uhrazována do 14 kalendářních dnů od chvíle, kdy dojde k uzavření smlouvy o půjčce. Další splátky pak probíhají vždy nejdéle do konce týdenního období, tedy do 7 dnů od předchozí splátky.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Bezhotovostní půjčka od Providentu

Bezhotovostní půjčka od Providentu

Máte-li založený vlastní účet u některé z bank, pak si můžete sjednat půjčku Provident, kdy vám budou peníze doručeny na tento účet. Nebudete tak muset peníze přebírat v hotovosti. Ne každému totiž vyhovuje mít peníze u sebe a pak je vkládat na účet, bezhotovostní forma půjčky Provident je tak pro t…

Půjčka od Providentu: Recenze

Půjčka od Providentu: Recenze

Nebankovní půjčky Provident jsou již několik let jedny z nejoblíbenějších. Využívají je desetitisíce klientů po celé České republice. Jde totiž o úvěry, které jsou snadno dostupné a můžete si na ně půjčit až 80000 Kč.

Provident: nebankovní půjčka pro každého

Provident: nebankovní půjčka pro každého

Potřebujete půjčit peníze? Obraťte se na Provident. Společnost působí na českém trhu již od roku 1997. Za tuto dobu si vybudovala známé jméno a hlavně uspokojila tisíce klientů.

Půjčka na složenku: Rychlé nebankovní půjčky online

Půjčka na složenku: Rychlé nebankovní půjčky online

Poskytovatelé půjček jsou v dnešní době velmi ostražití. Půjčka u mnoha bankovních institucí rozhodně není pro každého, projít ověřením musí téměř každý žadatel. Pro klienta to v mnoha případech znamená zbytečné čekání, ponížení a v neposlední řadě peníze. Jde to samozřejmě i jinak, alternativu nabí…Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!