verze pro tisk

BB půjčka – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

7. leden 2014

Při shánění půjčky online můžete narazit na nabídku společnosti BB Finance Czech, s.r.o. Tato firma, která spadá pod nadnárodní společnost BB Finance Group, poskytuje krátkodobé půjčky v České republice již od roku 2006. Od té doby poskytla svou BB půjčku již několika desítkám tisíc klientů.

Jaké jsou parametry BB půjčky a jedná se skutečně o spolehlivou půjčku, kterou si bez obav můžete sjednat, aniž byste riskovali, že se dostanete do ještě větších finančních potíží? Odpovědi na tyto otázky jsou předmětem následujícího článku.

Parametry

  • Výše půjčky 1.000 – 45.000 Kč
  • Doba splatnosti 7 dní – 1 rok
  • Ověřovací poplatek při schválení půjčky

BB půjčka je pro nové klienty poskytována pouze ve výši 1.000 Kč. Teprve tehdy, pokud svou první půjčku poctivě a včas splatíte, může být limit další půjčky navýšen, a to až na konečnou sumu ve výši 45.000 Kč.

Při první půjčce, která je malá, je logicky stanovena kratší doba splatnosti. V nejkratším termínu je nutné ji splatit do 7 dnů od schválení půjčky. V případě získání vyšší půjčky je pak možné si sjednat delší dobu splatnosti, a to až na 12 měsíců.

Další podmínky pro získání BB půjčky:

  • Občanství ČR
  • Věk minimálně 21 let
  • Žádné neuhrazené dluhy u jiných společností
  • Stálý a prokazatelný příjem
  • Osobní bankovní účet na vaše jméno
  • Nutná registrace při první žádosti o půjčku

Registrace v případě BB půjčky probíhá online formou na webu společnosti BB Finance Czech. Na něm naleznete formulář, který vyplníte a odešlete. Součástí registrace je vyplnění jména a příjmení.

Dále musíte uvést také vaše rodné číslo, adresu trvalého bydliště se všemi náležitostmi (tedy včetně popisného a orientačního čísla).

V neposlední řadě pak zadáte ještě údaje o vašem zaměstnavateli – adresu firmy, případně i pobočky, pokud má váš zaměstnavatel vícero poboček.

>> Žádost o půjčku <<

Údaje o zaměstnavateli jsou nezbytné. Z toho vyplývá, že BB půjčka je poskytována pouze lidem, kteří jsou zaměstnaní, mají trvalý zdroj příjmů. Při posuzování žádosti dochází k ověření poskytnutých dat tak, aby se zamezilo situaci, kdy uvedete nesprávné údaje o své osobě či zaměstnavateli.

Při registraci uvádíte také číslo svého mobilního telefonu. Na něj vám po odeslání registračního formuláře přijde heslo, kterým se přihlásíte na svůj účet. Kromě hesla se na něj přihlásíte zadáním emailové adresy.

Zpracování žádosti o BB půjčku probíhá bezprostředně poté, co odešlete formulář. Pokud si však o půjčku zažádáte o víkendech či o svátcích, počítejte s tím, že žádost bude posuzována až v následující pracovní den.

Je-li půjčka na základě zadaných údajů schválena, budete vyzváni k zaplacení ověřovacího poplatku. O schválení půjčky vás společnost informuje zasláním zprávy na mobilní telefon a na emailovou adresu, kterou jste zadali při registraci.

BB půjčku je možné v případě potřeby prodloužit, a to až o 30 dní. Stačí k tomu uhradit poplatek, který je k půjčce stanoven. Výši poplatků u jednotlivých výší půjček najdete na webu bbpujcka.cz.

Recenze – srovnání

BB půjčka není doposud příliš známou půjčkou. Je to znát i na internetu, kde není příliš mnoho recenzí. Při srovnání s ostatními půjčkami lze říci, že BB půjčka se řadí ke klasickým krátkodobým půjčkám.

Stálí klienti však mohou dosáhnout i na vyšší sumu peněz, kdy je pak také delší doba splatnosti. To je rozdíl oproti většině běžných krátkodobých půjček online. Je ale na vašem posouzení, zda je BB půjčka na delší dobu výhodná.

Jako příklad lze uvést půjčku 45.000 Kč na 12 měsíců. U takto zvolené půjčky zaplatíte na poplatcích celkem přes 33.000 Kč, což je opravdu hodně. BB půjčku tak lze doporučit spíše na menší částky a kratší lhůty splatnosti.

Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Vzhledem k vysokým poplatkům se nedá říci, že by BB půjčka byla nějak výhodná. Nejedná se ale o podvod. Člověk zde zkrátka musí počítat s tím, že bude platit vyšší poplatky. To je dáno tím, že jde o půjčku, u níž je potřeba splnit jen minimum požadavků.

Stačí uvést kontaktní údaje, adresu a výši příjmů. Příjmy a údaje o zaměstnavateli jsou obvykle u této půjčky ověřovány přímo u zaměstnavatele, případně pomocí bankovního výpisu z účtu, na který vám chodí mzda.

>> Žádost o půjčku <<

Zkušenosti

Jaké jsou vaše zkušenosti s BB půjčkou? Podělte se o ně s námi v komentáři.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Mutuo.cz – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Mutuo.cz – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Pakliže hledáte půjčku, na niž byste získali rychlé a bez zdlouhavého vyřizování formalit menší finanční obnos, pak může být řešením Mutuo.cz půjčka. Jedná se o typ SMS půjčky, kterou lze vyřídit po internetu.

Money Now – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Krátkodobá půjčka Money Now je nebankovním typem půjčky, která je určena výhradně pro občany České republiky, kteří zde mají trvalý pobyt. Tuto půjčku nabízí společnost Dollar Financial Czech Republic s.r.o.

Ecredit – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Ecredit půjčka je úvěrem, který je poskytován osobám s minimálním příjmem alespoň 11.000 Kč. Jedná se o půjčku, kterou je možné sjednat telefonicky na bezplatné lince nebo online, kdy stačí vyplnit krátký formulář. Půjčka Ecredit není tolik známá, proto ji zatím nevyužívá příliš mnoho klientů. Jaké …

Creditsor – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Creditsor – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Půjčka Creditsor je prostřednictvím internetu nabízena britskou společností Leadsor Limited. Nejedná se o klasickou půjčku, kdy by ji zmíněná společnost poskytovala ze svých zdrojů. Jde vlastně o službu, kdy vám pomáhá získat půjčku od některého z takzvaných kreditorů, tedy věřitelů, kteří budou och…Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Bernd

neděle, 30. duben 2023
07:34

You've made some good points there. I checked on the web to learn more about the issue and
found most people will go along with your views on this site.


posted by: Bernd [Odpovědět]