verze pro tisk

Acema Credit – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

2. leden 2014

Od roku 2000 nabízí v tuzemsku půjčky společnost Acema Credit Czech, a.s. Tato firma poskytuje úvěry vyšších částek ze svých vlastních zdrojů. Díky tomu nepožaduje tolik administrativních úkonů a nemá tak vysoké nároky jako bankovní instituce. Půjčky jsou tak mnohem dostupnější.

Reklama

Acema Credit půjčky jsou u klientů poměrně oblíbené, společnost si během své působnosti vytvořila již stálou klientelu, která jejích produktů využívá i opakovaně.

Parametry půjčky

 • Výše půjčky 100.000 Kč – 5.000.000 Kč
 • Doba splatnosti 1 – 20 let
 • Splácení v měsíčních splátkách
 • Bez potvrzení příjmů
 • Bez nahlížení do registru dlužníků
 • Zajištění nemovitostí
 • Kalkulace zdarma
 • Bez skrytých poplatků

Acema Credit půjčka je vhodná pro všechny fyzické osoby, které mají stálý zdroj příjmů. Ten může pocházet ze zaměstnaneckého poměru, ale také z jiné výdělečné činnosti, zejména z podnikání.

Vzhledem k tomu, že je půjčka ručena nemovitostí, můžete o ni v určitých případech zažádat i tehdy, jste-li právě nezaměstnaní. Vždy záleží na individuálním posouzení. Každá žádost je pečlivě posuzována tak, aby došlo ke vzájemné spokojenosti obou stran. Acema Credit půjčka je poměrně vstřícná, takže je zde celkem vysoké procento úspěšných žádostí.

Sjednání a předběžné schválení půjčky probíhá výhradně online. Samotný schvalovací proces po podání žádosti je otázkou několika minut. Stačí vyplnit online formulář, v němž uvedete potřebné osobní a kontaktní údaje. Následně se vám ozve zástupce společnosti, s nímž pak vyřešíte zbylé náležitosti, které jsou k získání úvěru zapotřebí.

Acema Credit půjčku je možné využít na cokoliv. Při sjednávání není zapotřebí dokládat, nač peníze využijete. Dá se využít dokonce i k vyplacení zástav a exekucí.

Základním parametrem Acema Credit půjčky je to, že je zajištěna nemovitostí. Výše půjčky záleží na její hodnotě. V případě, že disponujete zástavou v podobě hodnotné nemovitosti, můžete získat úvěr až do výše 5 milionů korun.

Pro úspěšné sjednání Acema Credit půjčky je zapotřebí doložit tyto dokumenty:

 • Platný občanský průkaz
 • Druhý doklad totožnosti ( cestovní pas, rodný list atp.)
 • Občanský průkaz manžela/manželky + druhý doklad totožnosti, případně ručitele
 • Nemovitost v osobním vlastnictví (popřípadě ručitele s nemovitostí)
 • Výpis z katastru nemovitostí
 • Nabývací titul (prokazujete jím vy nebo třetí osoba vlastnictví nemovitosti)
 • Dostatečná bonita

Kromě těchto dokumentů je nutné mít občanství ČR, být plnoletý a svéprávný.

Recenze – srovnání

Acema Credit půjčka má za dobu, kdy ji společnost poskytuje, příznivé recenze. Zkušenosti klientů ukazují, že může být velmi vhodná v tíživé finanční situaci. Zejména tehdy, když se dostanete do potíží, je na vás například uvalena exekuce, případně chcete svoji nemovitost dostat ze zástavy.

Při srovnání s podobnými půjčkami je zde zásadní rozdíl v tom, že jsou peníze poskytovány na základě zajištění nemovitostí. Tou může být byt (v okolí Prahy i byt v družstevním vlastnictví), rodinný dům, chata, chalupa či pozemek.

Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Už z výše uvedených faktů vyplývá, že Acema Credit půjčka není podvod. Společnost Acema Credit Czech, a.s. je zavedenou a solidní firmou, která má více než desetileté zkušenosti s poskytováním půjček.

Důležité je zmínit, že půjčky jsou transparentní. To znamená, že se zde nemusíte obávat nějakých skrytých poplatků, které by po vás byly požadovány po sjednání půjčky. Výhodou je, že cenová kalkulace a předběžné sjednání půjčky je zcela zdarma, není potřeba platit žádné aktivační či ověřovací poplatky.

Zkušenosti

Jaké jsou vaše zkušenosti s Acema Credit půjčkou? Podělte se o ně s námi v komentáři.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Acema Credit – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Od roku 2000 nabízí v tuzemsku půjčky společnost Acema Credit Czech, a.s. Tato firma poskytuje úvěry vyšších částek ze svých vlastních zdrojů. Díky tomu nepožaduje tolik administrativních úkonů a nemá tak vysoké nároky jako bankovní instituce. Půjčky jsou tak mnohem dostupnější. Acema Půjčky jsou u …

Profi Credit - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Profi Credit - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Společnost Profi Credit poskytuje půjčky osobám s příjmy. To znamená, že si u ní mohou půjčit peníze zaměstnanci, podnikatelé, ale také senioři, kteří pobírají pravidelný starobní či invalidní důchod, případně pak výluhovou rentu.

Home Credit půjčka – recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Home Credit půjčka – recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Společnost Home Credit a.s., která je členem nadnárodní skupiny PPF, patří k největším tuzemským poskytovatelům půjček.

Mutuo.cz – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Mutuo.cz – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Pakliže hledáte půjčku, na niž byste získali rychlé a bez zdlouhavého vyřizování formalit menší finanční obnos, pak může být řešením Mutuo.cz půjčka. Jedná se o typ SMS půjčky, kterou lze vyřídit po internetu.Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!