verze pro tisk

Abivia – recenze a srovnání: Konsolidace půjček bez podvodu

5. leden 2014

Společnost Abivia s.r.o., která byla založena v roce 2006, se specializuje na finanční poradenství. Jejím hlavním cílem není poskytování půjček, ale pomoc osobám, které se ocitli v bezvýchodné situaci kvůli svým dluhům a hrozí jim exekuce majetku. Abivia tedy neposkytuje klasické půjčky, ale pomáhá zajistit oddlužení osob.

Reklama

Abivia – recenze a srovnání: Konsolidace půjček bez podvoduAbivia – recenze a srovnání: Konsolidace půjček bez podvodu

Oddlužení, jinak též zvané osobní bankrot, je zákonem stanovený způsob, kterým může dlužník řešit svoji neschopnost splácet závazky vůči věřitelům.

Podmínky oddlužení

O oddlužení může požádat každá fyzická osoba, která splňuje následující podmínky:

  • Nachází se v úpadku, má tudíž více než dva věřitele
  • Závazky jsou 30 dnů po splatnosti

Dlužník, kterému oddlužení povolí příslušný krajský soud, musí během maximálně 5 následujících let zaplatit alespoň 30% závazků. Tato podmínka je zcela zásadní.

Oddlužení probíhá dvěma způsoby. Buď dochází ke zpeněžení majetku dlužníka, kterým bude pokryto oněch 30% závazků, nebo dochází k plnění prostřednictvím splátkového kalendáře, jehož doba však nesmí přesáhnout zmíněných 5 let.

Abivia poskytuje pomoc při oddlužení fyzických osob a rodin. Její činnost spočívá v tom, že vám především poskytne nezávaznou konzultaci zdarma. Na jejím základě vám pak v případě zájmu vytvoří analýzu, díky níž snadněji docílíte oddlužení.

Insolvenční návrhy nechává Abivia vypracovávat zkušenými advokáty. Vyhotovení návrhu vás stojí od 7.200 Kč výše.

Dále Abivia nabízí také možnost přímého podání návrhu na soud a servis po celou dobu, kdy bude probíhat oddlužení.

O služby od společnosti Abivia lze požádat online. Vyplníte formulář, který odešlete. Následně vás bude do 24 hodin kontaktovat zástupce společnosti Abivia.

Recenze – srovnání

V tuzemsku se v dnešní době najde poměrně velké množství společností, které nabízejí pomoc s oddlužením a podáním insolvenčního návrhu. Abivia patří k těm společnostem, které cílí na „obyčejné“ lidi a rodiny, jež se dostali do těžké životní situace.

U společnosti Abivia recenze ukazují, že jde vesměs o kvalitní služby, které sice něco stojí, nicméně v mnoha případech se takovéto výdaje skutečně vyplatí.

Je potřeba si uvědomit, že při uskutečněném oddlužení se vám sníží výdaje na zaplacení vašich závazků až o 70%. Osobní bankrot tak může být účinným nástrojem, jak se dostat nadobro dostat z dluhů.

Je samozřejmě zapotřebí počítat s tím, že po nějakou dobu budete žít z minima, neboť vám budou na základě splátkového kalendáře po určitou dobu strhávány finanční prostředky, které uspokojí vaše věřitele.

Abivia – podvod nebo spolehlivé služby?

Společnost Abivia není podvod. Dokazuje to už jen fakt, že během své relativně krátké působnosti pomohla oddlužit již více než 5.000 klientů s celkovými dluhy přesahujícími 4 miliardy korun.

Z těchto údajů vyplývá, že Abivia poskytuje celkem spolehlivé služby, které vám mohou pomoci se dostat z tíživé životní situace, do níž jste se dostali kvůli nespláceným závazkům vůči několika věřitelům.

Abyste však služeb Abivia mohli využít, je zapotřebí, abyste splňovali zákonné podmínky, které jsou stanoveny pro případ, že chcete vyhlásit osobní bankrot.

Zkušenosti

Jaké máte zkušenosti se společností Abivia? Podělte se o ně s námi v komentáři.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Abivia – recenze a srovnání: Konsolidace půjček bez podvodu

Abivia – recenze a srovnání: Konsolidace půjček bez podvodu

Společnost Abivia s.r.o., která byla založena v roce 2006, se specializuje na finanční poradenství. Jejím hlavním cílem není poskytování půjček, ale pomoc osobám, které se ocitli v bezvýchodné situaci kvůli svým dluhům a hrozí jim exekuce majetku. Abivia tedy neposkytuje klasické půjčky, ale pomáhá …

Home Credit půjčka: Konsolidace

Ve chvíli, kdy každý měsíc splácíte více půjček, k tomu například ještě máte kreditní kartu nebo nějaký spotřebič na splátky, pak se celková suma za tyto platby může dostat až do výše, kterou už sotva stíháte zaplatit. Pak může pomoci konsolidace neboli spojení půjček. Tuto možnost nabízí nebankovní…

Konsolidace úvěrů se těší velké oblibě

Konsolidace úvěrů se těší velké oblibě

Češi si v minulých letech velmi oblíbili život na dluh. Lákavé půjčky, úvěry, kreditní karty a další nabídky bankovních i nebankovních společností na ně číhali na každém rohu, při každém druhém spotu na televizních obrazovkách. Člověk, který se však nechal zlákat až příliš, se mohl poměrně snadno do…

Jak na půjčky na směnku bez podvodu?

Jak na půjčky na směnku bez podvodu?

Mnohé nebankovní společnosti a také fyzické osoby vám půjčí peníze jedině tehdy, podepíšete-li jim směnku. Tento způsob je zcela legální, používání směnek je upraveno zákonným předpisem.Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!