verze pro tisk

Cestovní pojištění Komerční banky

12. duben 2012

Komerční banka v rámci svých služeb nabízí také cestovní pojištění, které je určeno pro cesty do zahraničí i pro cestování po České republice. Všichni občané ČR, kteří chtějí mít při cestách během dovolených či jiných aktivit jistotu, že případné výlohy za zdravotní péči nebudou muset hradit ze svého, by si měli cestovní pojištění sjednat ještě před odjezdem.

Reklama

Cestovní pojištění Komerční bankyCestovní pojištění Komerční banky

Co pokrývá cestovní pojištění od KB

Cestovní pojištění od Komerční banky kryje léčebné výlohy během cest do zahraničí. K základnímu pojištění je navíc možné si sjednat také připojištění odpovědnosti za škodu, dále pak připojištění cestovních zavazadel či praktické připojištění storna zájezdu, kdy se z nějakých důvodu rozhodnete, že na dovolenou nepojedete.

Doba trvání pojištění

Před sjednáním cestovního pojištění je důležité si zjistit, jaké jsou lhůty pro dané pojištění. Některé banky umožňují uzavřít krátkodobé pojištění, a to již od pouhého jednoho dne, lze však uzavřít i cestovní pojištění, které se bude vztahovat na celý rok, kdy počítáte s tím, že vyjedete do ciziny během 12 měsíců hned několikrát a nechcete pokaždé uzavírat novou smlouvu o cestovním pojištění. Komerční banka v tomto ohledu nabízí krátkodobé pojištění do 90 dnů, dlouhodobé pojištění na 91-180 dnů a jako třetí alternativu lze uzavřít cestovní pojištění na 181- 366 dnů. Zároveň poskytuje také speciální firemní pojištění pro jednu osobu, které je přenosné, dále pak třeba pojištění dvojice osob ( vhodné pro manžele či páry) a samozřejmě i rodinné pojištění, které se vztahuje na dva dospělé a neomezený počet dětí.
Součástí cestovního pojištění Komerční banky jsou: úhrada nákladů na ošetření, náklady na léky, převoz do nemocnice, převoz do ČR. Nechybí zde ani asistenční služba, která je k dispozici 24 hodin denně každý den v roce.

Sazba cestovního pojištění Komerční banky

Sazby cestovního pojištění od Komerční banky se liší podle věku pojistitele, doby trvání pojištění a typu cesty. Rozlišuje se přitom turistický typ cesty, dále pak pracovní, sportovní a rizikový. Cestovní pojištění se dá sjednat na každé pobočce společnosti nebo online.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Cestovní pojištění Komerční banky

Cestovní pojištění Komerční banky

Komerční banka v rámci svých služeb nabízí také cestovní pojištění, které je určeno pro cesty do zahraničí i pro cestování po České republice. Všichni občané ČR, kteří chtějí mít při cestách během dovolených či jiných aktivit jistotu, že případné výlohy za zdravotní péči nebudou muset hradit ze svéh…

Zákonné pojištění vkladů

Zákonné pojištění vkladů

Banky mají od prvního ledna roku 2011 povinnost ze zákona pojistit všechny vklady, které u nich klienti mají. Maximální výše případné náhrady je přitom stanovena ve výši 100.000 EUR na jednoho vkladatele u jedné banky.

Pojištění proti neschopnosti splácet

Pojištění proti neschopnosti splácet

Banky, které svým klientům poskytují úvěry a půjčky, umožňují nechat se pojistit proti neschopnosti splácet. V případě, že se klient z nějakého důvodu ocitne ve finančních potížích a není schopen dostát svým závazkům, které mu vyplývají ze smlouvy o půjčce, může se díky tomuto druhu pojištění vyhnou…

Vinkulace pojištění

Vinkulace pojištění

U některých druhů pojištění se můžeme setkat s pojmem vinkulace nebo vinklování. Co tento pojem znamená a jaké jsou jeho vlastnosti, o tom je následující článek.Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!