verze pro tisk

Převratná hypotéka od UniCredit Bank

9. duben 2012

Jedním z posledních produktů, s nimiž přišla v poslední době na trh UniCredit Bank, je její Převratná hypotéka. Jedná se o zvláštní typ hypotéky, kdy jsou výše splátek klienta odvozeny od aktuální stavu na trhu s penězi, splátky jsou navíc nižší nežli v případě klasické hypotéky s fixními úrokovými sazbami. 
Klient, který si zařídí Převratnou hypotéku, má nižší úrokové sazby, čímž dochází k situaci, kdy se mu snižuje i celková cena za zaplacené úroky. Dále také přesně zná výši marže, ta je striktně uvedená v úverové smlouvě, a nemění se pět let.

Reklama

Převratná hypotéka od UniCredit BankPřevratná hypotéka od UniCredit Bank

Možnost využití mimořádných splátek

Převratná hypotéka od UniCredit Bank umožňuje klientovi splácet svoje závazky rychleji, neboť má šanci až čtyřikrát do roka provádět mimořádné splátky.

Platí zde však ta skutečnost, že první mimořádnou splátku může klient provést až tehdy, uplyne-li jeden rok od podepsání smlouvy o úveru. V případě, že klient není spokojen s danými podmínky, může kdykoliv přejít na fixní úrokovou sazbu.

Splátky Převratné hypotéky probíhají v pravidelných měsíčních intervalech tak, jak je tomu běžné i v případě klasické hypotéky. Úvěr může být veden kromě české měny také v EUR. Zájemci o Převratnou hypotéku mohou vyplnit online formulář, případně pak navštívit přímo jednu z poboček bank, možná je i telefonická rezervace.

Co musí klient pro získání Převratné hypotéky splnit

A jaké jsou podmínky, za kterých si lze Převratnou hypotéku od UniCredit Bank sjednat? V první řadě musí být žadatel v pracovním poměru, a to na dobu neurčitou. Jeho minimální mzda musí být alespoň 15.000 Kč. Je také nutné předložit veškeré doklady, tedy například potvrzení o příjmu apod.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Převratná hypotéka od UniCredit Bank

Převratná hypotéka od UniCredit Bank

Jedním z posledních produktů, s nimiž přišla v poslední době na trh UniCredit Bank, je její Převratná hypotéka. Jedná se o zvláštní typ hypotéky, kdy jsou výše splátek klienta odvozeny od aktuální stavu na trhu s penězi, splátky jsou navíc nižší nežli v případě klasické hypotéky s fixními úrokovými …

Americká hypotéka od GE Money

Americká hypotéka od GE Money

Jednou z forem hypoték je takzvaná Americká hypotéka. Jedná se o půjčku zajištěnou nemovitostí, kdy klient požaduje vyšší finanční obnos. Oproti klasické hypotéce se Americká hypotéka liší v tom, že je neúčelová, to znamená, že není potřeba bance či nebankovní instituci dokládat, nač peníze klient v…

Nová bankovní půjčka od Air Bank: Zkušenosti a diskuze

Air Bank je moderní bankou, která u nás nabízí své služby teprve několik málo let. Za tuto dobu se však vryla do povědomí už jen tím, že klade důraz na maximální vstřícnost ke klientům. Snaží se do tuzemské bankovní sféry zavést to, po čem lidi touží – bankovní služby s minimem poplatků a administra…

ČSOB hypotéka

ČSOB hypotéka

ČSOB je jednou z nejoblíbenějších bank v České republice. Kromě toho, že nabízí možnost zřízení běžných účtů a spoření, klienti mohou využívat také různé půjčky a hypotéky. Právě na hypotéky od ČSOB se zaměříme.Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!