verze pro tisk

Hypotéka České spořitelny

24. březen 2012

Česká spořitelna má pro zájemce připravenu kromě klasických půjček také hypotéku. Hypotéky jsou určeny pro lidi, kteří si hodlají pořídit nové vlastní bydlení, avšak aktuálně nedisponují takovým množstvím finančních prostředků, za něž by si nový byt či dům mohli koupit. Úspory na nákup vlastní nemovitosti se střádají velmi obtížně a pro průměrně vydělávající lidi to může být velký problém. A právě hypotéky umožňují potřebné peníze získat.

Reklama

Hypotéka České spořitelnyHypotéka České spořitelny

Proměnná úroková sazba

Česká spořitelna nabízí hypotéku s proměnnou úrokovou sazbou, kterou mohou klienti využívat nejen pro nákup nového bytu či rodinného domu, ale také například na provedení stavebních úprav ve stávající domácnosti či na koupi podílu, který oprávněnému vznikne třeba v souvislosti s dědictvím. Obecně se dá říci, že se hypotéka České spořitelny dá použít na vše, co souvisí s bydlením, je to však před sjednáním smlouvy o hypotéce dokladovat.

Degresivní způsob splátek

Hypotéka s proměnnou úrokovou sazbou je výhodná v tom, že klienti mohou uspořit na úrocích, splátky se pak dají postupem času snižovat, čímž dochází k menšímu zatěžování rodinného rozpočtu. Degresivní způsob splácení přitom není u mnoha hypoték vůbec dostupný.
Vzhledem k tomu, že hypotéky jsou dlouhodobými úvěry, je potřeba si vždy řádně promyslet, zda a nakolik může klient zatížit svůj finanční rozpočet na dlouhá léta dopředu. Česká spořitelna u této hypotéky nabízí už po pouhých 12 pravidelných splátkách vkládat další, mimořádné splátky, kterými se snižuje celkový úvěr a tím pádem také úroky z hypotéky.

Délka hypotéky od ČS a potřebné doklady

Délka splatnosti hypotéky od České spořitelny s proměnnou úrokovou sazbou může činit až 30 let. Každý úvěr musí být dostatečně zajištěn zástavním právem k nemovitosti, která také musí být pojištěna. Pro žádost o sjednání hypotéky od ČS je potřeba mít kromě dokladů totožnosti také doložené příjmy a dokumenty, které souvisejí s pořizovanou nemovitostí.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Hypotéka České spořitelny

Hypotéka České spořitelny

Česká spořitelna má pro zájemce připravenu kromě klasických půjček také hypotéku. Hypotéky jsou určeny pro lidi, kteří si hodlají pořídit nové vlastní bydlení, avšak aktuálně nedisponují takovým množstvím finančních prostředků, za něž by si nový byt či dům mohli koupit. Úspory na nákup vlastní nemov…

Půjčka od České spořitelny

Půjčka od České spořitelny

Česká spořitelna patří mezi největší české bankovní instituce. Kromě dalších služeb poskytuje mimo jiné i výhodné půjčky a úvěry všem občanům České republiky, kteří mají trvalý pobyt na našem území, o půjčky od ČS si však mohou zažádat také cizí státní příslušníci, kteří doloží povolení k trvalému p…

Půjčka bez ručitele od České spořitelny

Půjčky bez ručitele jsou neoblíbenějšími a nejvyužívanějšími produkty. Nabízí je také renomované bankovní ústavy. Mezi nimi dominuje půjčka od České spořitelny.

Americká hypotéka od GE Money

Americká hypotéka od GE Money

Jednou z forem hypoték je takzvaná Americká hypotéka. Jedná se o půjčku zajištěnou nemovitostí, kdy klient požaduje vyšší finanční obnos. Oproti klasické hypotéce se Americká hypotéka liší v tom, že je neúčelová, to znamená, že není potřeba bance či nebankovní instituci dokládat, nač peníze klient v…Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!