verze pro tisk

Americká hypotéka od Vitacredit

16. květen 2012

Americké hypotéky jsou stále oblíbenějšími produkty na českém trhu s půjčkami. Jedná see o zvláštní typ půjček, které jsou kombinací klasické půjčky a hypotéky.

Reklama

Americká hypotéka od VitacreditAmerická hypotéka od Vitacredit

Rozdíl mezi Americkou a běžnou hypotékou

Rozdíl oproti běžné hypotéce zde spočívá v tom, že peníze nejsou na základě smlouvy určené ke konkrétním účelům, to znamená, že klient, který Americkou hypotéku dostane, může finanční prostředky využít k jakémukoli účelu. Rozdíl oproti běžné půjčce online pak spočívá v tom, že tato půjčka je určena na vyšší obnos peněz a klient zde musí ručit nemovitostí, kterou sám vlastní, případně je vlastníkem jiná osoba, která za půjčku ručí.

Vitacredit půjčka

Vitacredit půjčka patří do skupiny Amerických hypoték. Je zde tedy zapotřebí ručit nějakou nemovitostí. Společnost se tak zajišťuje pro případ, kdy by se klient dostal do absolutní neschopnosti půjčku splácet. Kromě vlastnictví nemovitosti ( nemovitostí však také může ručit 3. osoba) je zapotřebí k úspěšnému schválení Vitacredit půjčky také občanství ČR. Klient dále musí být starší 18 let, což potvrdí předložením občanského průkazu.

Půjčit si lze klidně i milion korun

Vitacredit půjčka umožňuje získat i poměrně vysoký obnos peněz. Minimálně se jedná o půjčku ve výši 50.000 Kč, horní hranice není stanovena, záleží samozřejmě na hodnotě nemovitosti, kterou žadatel hodlá ručit. Jak již bylo naznačeno, Vitacredit půjčka je neúčelová, dají se s ní tedy řešit nejen rekonstrukce domu či bytu, ale také je možné s finančními prostředky třeba umořit dluhy a exekuce. Důležité je, že splatnost půjčky může činit až 120 měsíců, půjčka se tak dá rozvrhnout tak, že pravidelné splátky budou únosné. Americká hypotéka Vitacredit patří mezi půjčky online, tudíž se o ni dá zažádat i přes internet.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Americká hypotéka od Vitacredit

Americká hypotéka od Vitacredit

Americké hypotéky jsou stále oblíbenějšími produkty na českém trhu s půjčkami. Jedná see o zvláštní typ půjček, které jsou kombinací klasické půjčky a hypotéky. Vitacredit půjčka patří do skupiny Amerických hypoték.

Americká hypotéka od GE Money

Americká hypotéka od GE Money

Jednou z forem hypoték je takzvaná Americká hypotéka. Jedná se o půjčku zajištěnou nemovitostí, kdy klient požaduje vyšší finanční obnos. Oproti klasické hypotéce se Americká hypotéka liší v tom, že je neúčelová, to znamená, že není potřeba bance či nebankovní instituci dokládat, nač peníze klient v…

Půjčka Vitacredit ručená nemovitostí: Jaké podmínky musíte splnit?

Půjčka Vitacredit ručená nemovitostí: Jaké podmínky musíte splnit?

Co dělat, když potřebujete hodně peněz a banka vám je nepůjčí? Obraťte se na nebankovní společnosti Vitacredit. Ta poskytuje půjčky ručené nemovitostí.

Vitacredit půjčka – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Vitacredit půjčka – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Vitacredit půjčka je speciálním typem půjčky, která vám umožňuje získat vysoký finanční obnos. Jedná se o takzvanou americkou hypotéku. To znamená, že úvěr lze využít hlavně v případě, že chcete financovat nové bydlení, případně investovat do rekonstrukce vašeho stávajícího bydlení a zároveň nemůžet…Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!