verze pro tisk

Americká hypotéka od GE Money

6. duben 2012

Jednou z forem hypoték je takzvaná Americká hypotéka. Jedná se o půjčku zajištěnou nemovitostí, kdy klient požaduje vyšší finanční obnos. Oproti klasické hypotéce se Americká hypotéka liší v tom, že je neúčelová, to znamená, že není potřeba bance či nebankovní instituci dokládat, nač peníze klient využije.

Reklama

Americká hypotéka od GE MoneyAmerická hypotéka od GE Money

Neúčelová hypotéka až do 1,5 mil Kč

Americkou hypotéku poskytuje GE Money Bank. Ta umožňuje získat finanční hotovost ve výši od 200.000 Kč do 1.500.000 Kč, respektive až do 50% tržní hodnoty nemovitosti, přičemž platí podmínka, že nemovitost se musí nacházet na území České republiky a slouží k bydlení či rekreačním účelům. Musí být také řádně zkolaudovaná. U Americké hypotéky od GE Money je možné ručit i více nemovitostmi najednou.

Splatnost hypotéky činí až 20 let

Americká hypotéka je úvěrem na vyšší finanční částky, což ji odlišuje od běžné půjčky. Z toho plyne i delší doba splatnosti. Ta je v případě Americké hypotéky od GE Money stanovena od 5 do 20 let. Na hypotéku je možná i fixační doba pro úrokové sazby, a to na jeden, tři, pět nebo deset let.

Další podmínky pro získání Americké hypotéky od GE Money

Výhodou Americké hypotéky od GE Money je fakt, že peníze lze vyčerpat jednorázově. Finance jsou po podepsání smlouvy převedeny na bankovní účet, který má klient zřízen u GE Money. O Americkou hypotéku si u banky může zažádat každý občan České republiky, který dosáhl věku 21 let a není starší 70 let. Musí samozřejmě disponovat nemovitostí, kterou bude hypotéku zajišťovat. Mezi dokumenty, které u sebe žadatel musí při sjednávání Americké hypotéky mít, patří OP a druhý doklad totožnosti ( např. cestovní pas), dále pak výpis z běžného úctu, potvrzení příjmu či daňové přiznání a příslušné doklady k nemovitosti, jíž bude žadatel hypotéku zajišťovat.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Americká hypotéka od GE Money

Americká hypotéka od GE Money

Jednou z forem hypoték je takzvaná Americká hypotéka. Jedná se o půjčku zajištěnou nemovitostí, kdy klient požaduje vyšší finanční obnos. Oproti klasické hypotéce se Americká hypotéka liší v tom, že je neúčelová, to znamená, že není potřeba bance či nebankovní instituci dokládat, nač peníze klient v…

Americká hypotéka od Vitacredit

Americká hypotéka od Vitacredit

Americké hypotéky jsou stále oblíbenějšími produkty na českém trhu s půjčkami. Jedná see o zvláštní typ půjček, které jsou kombinací klasické půjčky a hypotéky. Vitacredit půjčka patří do skupiny Amerických hypoték.

Nová půjčka Credit Money

Nová půjčka Credit Money

Zájemci o rychlou půjčku nyní mohou využít nového produktu, který se na tuzemské trhu objevil. Jedná se Credit Money půjčku, která se svým charakterem řadí mezi takzvané SMS půjčky online. Stejně jako ostatní půjčky z této kategorie je i půjčka od Credit Money specifická v tom, že si lze půjčit menš…

Money Now – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Krátkodobá půjčka Money Now je nebankovním typem půjčky, která je určena výhradně pro občany České republiky, kteří zde mají trvalý pobyt. Tuto půjčku nabízí společnost Dollar Financial Czech Republic s.r.o.Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!