verze pro tisk

Volksbank CZ a její FIT konto

13. duben 2012

Jednou z možností, jak si vytvořit dobrý bankovní účet, který umožňuje získat i další produkty, je FIT konto od Volksbank CZ. Tato banka vytvořila tento produkt pro všechny osoby, které provádějí běžné finanční transakce a potřebují přitom ztrácet jen naprosté minimum času.

Reklama

Volksbank CZ a její FIT kontoVolksbank CZ a její FIT konto

Specifika FIT konta

FIT konto je specifické v tom, že v sobě obsahuje hned několik produktů naráz. Je v něm zahrnut nejen běžný účet v české měně, ale také produkty určené ke spoření. Klient si na základě vytvoření FIT konta může u této banky sjednat také kontokorentní úvěr a zvolit si platební kartu podle svého vkusu a potřeb. K dispozici jsou přitom mezinárodní platební karty Maestro a VISA Electron.

Výběry z bankomatu

A jaké jsou další vlastnosti FIT konta, které nabízí Volksbank CZ? Za výběr z bankomatu platí klient pouze 3 Kč, jedná-li se přímo o bankomaty Volksbank CZ. K tomu je navíc možné kdykoliv využívat výhodné výběry z bankomatu ČSOB, kterých je po celém území České republiky přeci jen podstatně více, v tomto případě pak výběr stojí 6 Kč. Při používání některé ze zvolených platebních karet pak klient neplatí zhola nic u platebního terminálu.

Poplatky za vedení FIT konta a další služby

Otázka, kolik stojí vedení FIT konta, je poměrně jasná. Měsíčně vyjde tento účet klienta jen na 39 Kč. V rámci této ceny je umožněno poskytování informací o stavu účtu telefonickým spojením. Volksbank CZ, stejně jako další banky, dále nabízí také konta a účty pro podnikatele, úvěry a bankovní půjčky či možnost sjednat si spoření.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Petrova půjčka: Rychlá nebankovní půjčka až 150 000 Kč

Petrova půjčka: Rychlá nebankovní půjčka až 150 000 Kč

Snadné vyřízení půjčky pro fyzické osoby nabízí společnost EURO MONEY CZECH a.s. Její úverový produkt nese název Petrova půjčka. Jedná se o klasickou nebankovní půjčku. Klienti si v jejím případě mohou zažádat o úver v rozmezí od 10.000 Kč do 150.000 Kč.

Hypotéka bez doložení příjmů

Hypotéka bez doložení příjmů

Hypotéky mají mnoho podob a forem. Vždy záleží na tom, jaká bude minimální zástavní hodnota nemovitosti. V určitých případech banky poskytují i hypotéky, u nichž není potřeba dokládat příjmy - jedná se tudíž o takzvané hypotéky bez doložení příjmů. U nich jsou samozřejmě některé podmínky pro jejích …

Provident půjčky dlužníci – kontakt

Provident půjčky dlužníci – kontakt

Společnost Provident patří k předním poskytovatelům nebankovních půjček. Její klienti oceňují zejména fakt, že její produkt mohou využít i ve chvíli, kdy jim odmítne půjčit jejich banka vzhledem k nižší bonitě.

Půjčka do výplaty na účet bez poplatků za registraci

Půjčka do výplaty na účet bez poplatků za registraci

Společnost CreditON patří v tuzemsku k nejvýznamnějším poskytovatelům krátkodobých nebankovních půjček online. Její snahou je nabídnout svým klientům co nejjednodušší způsob, jak si mohou půjčit peníze. I z toho důvodu se její produkt dá označit jako půjčky do výplaty na účet bez poplatků za registr…Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!