verze pro tisk

mBank a její mPůjčka Plus

17. duben 2012

Jednou z relativně mladých bankovních společností, které nabízejí na českém trhu půjčky a další klasické bankovní služby, je mBank. Ta v České republice působí teprve od roku 2007 a poskytuje spořící účty, běžné účty, spotřebitelské půjčky, hypotéky, kreditní karty a případné finanční poradenství.

Reklama

mBank a její mPůjčka PlusmBank a její mPůjčka Plus

Půjčka od mBank

Zaměříme-li se na půjčky, pak pro fyzické osoby má připravenu takzvanou mPůjčku Plus. Jedná se o hotovostní půjčku, kterou lze uzavřít na jedné z poboček banky, předschválení půjčky je však možné provést také prostřednictvím internetu. Banka garantuje, že vyřízení půjčky je rychlé a zabere jen několik minut, aniž by budoucí klient musel chodit na pobočku. Může si zároveň sám určit, kolik budou činit jeho pravidelné splátky.

MPůjčka Plus a poplatky

Bankovní půjčky jsou přeci jen trochu odlišné od nebankovních půjček. Kladně zde není vyřizován tak velký počet žádostí, klient musí mít větší bonitu. Pakliže však má trvalý příjem a není evidován v některém z bankovních registrů dlužníků, pak je pravděpodobnost úspěšného vyřízení půjčky relativně vysoká. mPůjčka Plus od mBank je pro klienty zajímavá nejen svou přehledností a rychlostí vyřízení, banka také garantuje, že zde klienti nebudou platit žádné zbytečné poplatky, kterými jsou některé banky v ČR nechvalně proslulé, byť se dá říci, že se v tomto ohledu situace v posledních měsících a letech rapidně zlepšuje. U mPůjčky Plus tak nemusí klient platit za vedení úvěrového účtu, poplatky nejsou spojeny ani s mimořádnými splátkami či v případě předčasného splacení půjčky, zdarma jsou i inkasní splátky z osobního účtu mKonto, který má klient u banky sjednán. Naplatí se ani za elektronické měsíční výpisy, které jsou klientovi zasílány na email.

MPůjčka Plus a její charakteristika

U mPůjčky Plus si klienti mohou půjčit až 500.000 Kč, doba splatnosti je od 12 do 60 měsíců. Jediným poplatkem, za nějž klient platí, je zde 1,5% z výše schválené částky za poskytnutí půjčky. V případě, že přeci jen nedosáhne klient na tuto půjčku, může zvolit nebankovní půjčky online.

 

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Petrova půjčka: Rychlá nebankovní půjčka až 150 000 Kč

Petrova půjčka: Rychlá nebankovní půjčka až 150 000 Kč

Snadné vyřízení půjčky pro fyzické osoby nabízí společnost EURO MONEY CZECH a.s. Její úverový produkt nese název Petrova půjčka. Jedná se o klasickou nebankovní půjčku. Klienti si v jejím případě mohou zažádat o úver v rozmezí od 10.000 Kč do 150.000 Kč.

Hypotéka bez doložení příjmů

Hypotéka bez doložení příjmů

Hypotéky mají mnoho podob a forem. Vždy záleží na tom, jaká bude minimální zástavní hodnota nemovitosti. V určitých případech banky poskytují i hypotéky, u nichž není potřeba dokládat příjmy - jedná se tudíž o takzvané hypotéky bez doložení příjmů. U nich jsou samozřejmě některé podmínky pro jejích …

Provident půjčky dlužníci – kontakt

Provident půjčky dlužníci – kontakt

Společnost Provident patří k předním poskytovatelům nebankovních půjček. Její klienti oceňují zejména fakt, že její produkt mohou využít i ve chvíli, kdy jim odmítne půjčit jejich banka vzhledem k nižší bonitě.

Půjčka do výplaty na účet bez poplatků za registraci

Půjčka do výplaty na účet bez poplatků za registraci

Společnost CreditON patří v tuzemsku k nejvýznamnějším poskytovatelům krátkodobých nebankovních půjček online. Její snahou je nabídnout svým klientům co nejjednodušší způsob, jak si mohou půjčit peníze. I z toho důvodu se její produkt dá označit jako půjčky do výplaty na účet bez poplatků za registr…Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!