verze pro tisk

I banky poskytují půjčky online

17. květen 2012

V posledních letech se trh s financemi obohatil o produkty, které lze sjednávat přímo přes internet. Klienti tak mohou žádat o půjčky online, aniž by museli se žádostí běhat na pobočku či sídlo společnosti. Zatímco dříve se půjčkami online zabývaly spíše jen nebankovní instituce a soukromé firmy, dnes je možné si půjčky přes internet vyřídit i u některých bank.

Reklama

I banky poskytují půjčky onlineI banky poskytují půjčky online

Online půjčka České spořitelny

Příkladem půjčky online, o kterou si můžeme zažádat přes internet, je půjčka České spořitelny. Tato půjčka nám umožňuje získat až 600.000 Kč bez ručitele. Předběžnou žádost lze provést kromě konzervativního způsobu ( osobní návštěvy některé z poboček banky) také tak, že si vyplníme online formulář, v němž uvedeme osobní a kontaktní údaje, výši půjčky, o kterou žádáme, dále pak zdroj a výši příjmů. Banka poté, co žádost přijme, posoudí, zda jsme dostatečně bonitní, tedy zda budeme schopni vzhledem ke svým příjmům a případným dalším závazkům půjčku splácet. Na základě rozhodnutí nás pak kontaktuje zaměstnanec banky a poskytne nám podrobné informace o půjčce. V případě kladného schválení žádosti se pak dostavíme v určený den a hodinu do pobočky banky, kde budou vyřízeny všechny další nezbytné náležitosti, dojde k podpisu smlouvy a předání peněz. Peníze dostaneme buď ihned po podpisu smlouvy v hotovosti, nebo nám je banka zašle na osobní bankovní účet.

Citibank a její online půjčka

Z dalších bank, které poskytují bankovní půjčky online, lze jmenovat například Citibank. Její Citipůjčka je poměrně snadno a rychle vyřízena, online žádost zabere jen pár desítek vteřin, maximálně však 5 minut. I zde je potřeba zadat osobní a kontaktní údaje a informace o tom, kolik chceme půjčit peněz. Citi půjčka je rovněž poskytována pouze lidem, kteří mají pravidelný příjem, který mohou doložit.
Stále větší počet bank začíná být blíž svým potencionálním klientům. Dá se tedy očekávat, že v blízké budoucnosti již nebude na českém finančním trhu banka, která by nenabízela možnost uzavření půjčky online.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Proč se vyplatí půjčky online: 5 výhod SMS půjček

Proč se vyplatí půjčky online: 5 výhod SMS půjček

V posledních zhruba dvou až třech letech se v tuzemsku rozmohla obliba krátkodobých úvěrů, které jsou také někdy označovány jako SMS půjčky. Jde o typ půjček, který je vhodný zejména před výplatou, kdy nemáte dostatek finančních prostředků, avšak nechcete chodit žádat o dlouhodobější úvěr do banky. …

Online půjčky bez podvodu: Jak je poznat?

Online půjčky bez podvodu: Jak je poznat?

Na internetu se to dnes jen hemží nabídkami na nebankovní půjčky online. Jak ale poznáte, zda nejde o podvod a zbytečnou ztrátu času?

Cestovní pojištění Komerční banky

Cestovní pojištění Komerční banky

Komerční banka v rámci svých služeb nabízí také cestovní pojištění, které je určeno pro cesty do zahraničí i pro cestování po České republice. Všichni občané ČR, kteří chtějí mít při cestách během dovolených či jiných aktivit jistotu, že případné výlohy za zdravotní péči nebudou muset hradit ze svéh…

Jak zabránit rizikům při sjednávání online půjčky?

Jak zabránit rizikům při sjednávání online půjčky?

V posledních několika letech je u nás patrný výrazný boom takzvaných online půjček. Těm z vás, kteří potřebují půjčit peníze, přinášejí vyšší komfort při sjednávání a mnoho dalších výhod. Mají však i určitá úskalí, na která je třeba myslet. V tomto článku se dozvíte, jak co nejvíce snížit riziko, že…Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!