verze pro tisk

Fio banka umožňuje otevřít si transparentní účet

22. březen 2012

Fio banka nabízí kromě možnosti otevřít si podnikatelský či osobní účet také speciální transparentní účet. Jedná se vlastně o variantu klasického bankovního účtu, jen s tím rozdílem, že je umožněno veřejnosti nahlížet přes internet na stav účtu a finanční transakce, které na něm byly provedeny.

Reklama

Fio banka umožňuje otevřít si transparentní účetFio banka umožňuje otevřít si transparentní účet

Pro koho je transparentní účet určen

Transparentní účet si mohou zřídit jak právnické osoby ( zejména různé organizace a sdružení), tak i fyzické osoby. Jak již z názvu vyplývá, jde především o transparentnost v souvislosti s čerpáním finančních prostředků či dohledem nad vklady a celkovými pohyby na účtu.

Co klienti u transparentního účtu neplatí

Podíváme-li se na to, jaké přednosti spočívají v Transparentním účtu od Fio banky, pak uveďme, že se jedná především o naprosto minimální finanční zátěž z hlediska vedení a správy účtu. Klienti neplatí ani korunu při zřízení, vedení i případném zrušení transparentního účtu. Zdarma je rovněž i internetbanking a smartbanking.

Neplatí se však ani za jakékoliv příchozí či odchozí platby, které jsou provedeny v rámci České republiky. K účtu je zdarma poskytována také karta Fio Maestro Chip. Z dalších pozitiv lze uvést třeba provádění trvalých příkazů, SIPA a inkasa bez poplatků. Klienti mají navíc možnost provést deset výběrů z bankomatu zdarma. Samozřejmostí jsou pak vklady hotovosti na pobočkách zdarma - pro majitele účtu kdykoliv, pro ostatní nad 1.000 Kč.

Nejlevnější banka

Rozdíl oproti klasickému účtu

Fio transparentní účet se v mnohém příliš neliší od klasického bankovního účtu, který tato banka nabízí. Jde však o transparentnost, která je v určitých situacích naprosto nezbytná. Pakliže například dárci různých fondů vidí, že jejich peníze jsou upotřebeny vhodně, pak mají chu peníze posílat i v budoucnu.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Citibank spořící účet

Citibank spořící účet

Citibank kromě Citi půjčky nabízí také další produkty. Jedním z velmi oblíbených je Spořící účet. Ten si lze u Citibank otevřít v českých korunách, další možností je pak vedení účtu v EUR. Spořící účet od Citibank má v současnosti jedny z nejvýhodnějších úrokových sazeb.

Spořící účet od Airbank

Spořící účet od Airbank

Air bank patří mezi nejmladší bankovní společnosti, které v České republice fungují. Vzhledem k velké konkurenci se snaží na finanční trh přijít s něčím novým a se zvýhodněnými službami oproti jiným bankám. Jednou z vlajkových lodí Air bank se stal výhodný spořící účet.

Půjčka před výplatou na účet

Půjčka před výplatou na účet

Máte vlastní bankovní účet a potřebujete půjčit peníze na pár dní? Pak využijte nabídku, kdy vám přijde půjčka před výplatou na účet.

Půjčky před výplatou bez 1 Kč ihned na účet

Půjčky před výplatou bez 1 Kč ihned na účet

Většina krátkodobých půjček je dnes vázána na nutnost mít vlastní bankovní účet. To se vám možná zdá být nevýhodou, opak je ale pravdou. Přináší to totiž zrychlení celého procesu, peníze díky tomu lze mít k dispozici už během několika málo minut. U vybraných druhů konkrétních půjček navíc neplatíte …Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!