verze pro tisk

Běžný účet od Equa bank

26. březen 2012

Již dlouhá léta si klienti bankovních ústavů stěžují na to, že banky jim účtují různé nesmyslné poplatky za všemožné služby. V posledních letech stojaté vody bankovního sektoru rozvířily nové banky, které se snaží lákat klienty na služby s minimálními poplatky. 
Jednou z poměrně nových bank, která v České republice působí, je Equa bank. Tato banka poskytuje několik produktů, mezi nimiž nechybí ani možnost vytvořit si klasický běžný účet. Níže se dozvíte něco o charakteristice běžného účtu, který Equa bank nabízí.

Reklama

Běžný účet od Equa bankBěžný účet od Equa bank

Popis produktu „běžný účet“ od Equa bank

Equa bank umožňuje lidem otevřít si osobní účet, který bude spravován jen s minimálními poplatky. Za běžné služby se zde neplatí tak, jak je tomu běžné u jiných bankovních institucí. Příkladem je měsíční vedení a otevření účtu, které je zcela zdarma. Klienti neplatí ani poplatky za internetové bankovnictví.

V momentě, kdy má klient pravidelné měsíční příjmy na svůj účet alespoň v hodnotě 15.000 Kč, má zdarma vedení účtu. Mírné poplatky se vztahují na výběry z bankomatů, ty jsou však sjednoceny na ceně 9 Kč, přičemž klient může vybírat z jakéhokoliv bankomatu v České republice i ve světě.
Pro zákazníky, kteří si otevřou běžný účet u Equa bank také platí, že zcela automaticky dostanou debetní platební kartu MasterCard. V základní variantě je tato debetní karta rovněž zdarma.

Nejlevnější banka

Internetové bankovnictví

Hlavní předností, kterou běžný účet u Equa bank disponuje, je internetbanking zdarma, konkrétně se zde neplatí za tuzemské platební transakce příchozí a odchozí, ale také například za zadání, změnu či zrušení inkasa.
V tuto chvíli společnost Equa bank nabízí novým zákazníkům, kteří váhají s tím, zda si u banky zřídit nový účet, tříměsíční vedení účtu zcela zdarma.
Equa bank kromě běžného účtu nabízí i další produkty - výhodné spořící účty a hypotéky.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Nová bankovní půjčka od Air Bank: Zkušenosti a diskuze

Air Bank je moderní bankou, která u nás nabízí své služby teprve několik málo let. Za tuto dobu se však vryla do povědomí už jen tím, že klade důraz na maximální vstřícnost ke klientům. Snaží se do tuzemské bankovní sféry zavést to, po čem lidi touží – bankovní služby s minimem poplatků a administra…

Převratná hypotéka od UniCredit Bank

Převratná hypotéka od UniCredit Bank

Jedním z posledních produktů, s nimiž přišla v poslední době na trh UniCredit Bank, je její Převratná hypotéka. Jedná se o zvláštní typ hypotéky, kdy jsou výše splátek klienta odvozeny od aktuální stavu na trhu s penězi, splátky jsou navíc nižší nežli v případě klasické hypotéky s fixními úrokovými …

Citibank spořící účet

Citibank spořící účet

Citibank kromě Citi půjčky nabízí také další produkty. Jedním z velmi oblíbených je Spořící účet. Ten si lze u Citibank otevřít v českých korunách, další možností je pak vedení účtu v EUR. Spořící účet od Citibank má v současnosti jedny z nejvýhodnějších úrokových sazeb.

Spořící účet od Airbank

Spořící účet od Airbank

Air bank patří mezi nejmladší bankovní společnosti, které v České republice fungují. Vzhledem k velké konkurenci se snaží na finanční trh přijít s něčím novým a se zvýhodněnými službami oproti jiným bankám. Jednou z vlajkových lodí Air bank se stal výhodný spořící účet.Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!