verze pro tisk

Banka Wüstenrot

16. duben 2012

Banka Wüstenrot má u nás dlouholetou tradici. Její počátky spadají až do roku 1921, jedná se o původně německou bankovní společnost, která se však záhy dostala do mnoha zemí po celé Evropě. V České republice působí Wüstenrot od roku 1993, zpočátku se tato společnost věnovala převážně stavebnímu spoření, dnes v rámci svých služeb nabízí i mnohé další produkty, jako jsou klasické bankovní služby ( běžný účet), hypotéky, úvěry a pojištění.

Reklama

Banka WüstenrotBanka Wüstenrot

Historie a služby Wüstenrot

Součástí služeb, které Wüstenrot nabízí, je například pojištění. Od roku 1999 je možné si u této banky sjednat životní pojištění. Se začátkem nového století také začala nabízet novou službu, sjednání hypotéky. Právě hypotéky dnes patří mezi nejoblíbenější produkty, což platí i v případě banky Wüstenrot. Přibližně od stejné doby pak klienti mohou uzavírat také neživotní pojištění, jako jsou kupříkladu povinné ručení, cestovní pojištění či pojištění majetku.

Vybrané produkty od Wüstenrot

Podíváme-li se trochu blíže na některé produkty, které Wüstenrot nabízí, pak zjistíme, že se jedná o skutečně kvalitní banku, která má mnoha lidem co nabídnout. Jde také o moderní ústav, který umožňuje lidem vyřídit si mnohé produkty přes internet.

Spořící účet

Online se člověk může sjednat kupříkladu spořící účet Wüstenrot, který má aktuální úrokovou sazbu až 2,5% p.a. ve chvíli, kdy má na účtu klient alespoň 30.000 Kč. Výhodou spořícího účtu Wüstenrot je navíc fakt, že na rozdíl od mnoha jiných bank není potřeba si zakládat běžný účet, spořící účet funguje jako zcela samostatný účet. Před sjednáním si navíc klient může spočítat, zda je tento způsob spoření výhodný či nikoliv, k dispozici totiž má online kalkulačku.

Úvěr ze stavebního spoření

Mnoho lidí shání půjčky a úvěry. I k tomuto se staví Wüstenrot čelem. Příkladem je například úvěr ze stavebního spoření, kde se nejnižší úrokové sazby pohybují již od 3,7% p.a. Úvěr je možné poskytnout ve chvíli, kdy má klient napořeno 3% cílové částky na stavebním spoření. Po celou dobu splácení je přitom garantován pevný, neměnný úrok. Úvěr lze také splatit prostřednictvím mimořádných splátek.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Hypotéka bez doložení příjmů

Hypotéka bez doložení příjmů

Hypotéky mají mnoho podob a forem. Vždy záleží na tom, jaká bude minimální zástavní hodnota nemovitosti. V určitých případech banky poskytují i hypotéky, u nichž není potřeba dokládat příjmy - jedná se tudíž o takzvané hypotéky bez doložení příjmů. U nich jsou samozřejmě některé podmínky pro jejích …

Spoření se Zuno bankou

Spoření se Zuno bankou

Zuno banka je jednou z nových bank, které začaly v poslední době působit na českém bankovním trhu. Díky svým nabídkám a poměrně lukrativním produktům si poměrně rychle získává svoji klientelu. Oproti mnoha jiným bankám nabízí běžné i spořící účty s některými výhodami.

ČSOB hypotéka

ČSOB hypotéka

ČSOB je jednou z nejoblíbenějších bank v České republice. Kromě toho, že nabízí možnost zřízení běžných účtů a spoření, klienti mohou využívat také různé půjčky a hypotéky. Právě na hypotéky od ČSOB se zaměříme.

Cestovní pojištění Komerční banky

Cestovní pojištění Komerční banky

Komerční banka v rámci svých služeb nabízí také cestovní pojištění, které je určeno pro cesty do zahraničí i pro cestování po České republice. Všichni občané ČR, kteří chtějí mít při cestách během dovolených či jiných aktivit jistotu, že případné výlohy za zdravotní péči nebudou muset hradit ze svéh…Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!