verze pro tisk

Air banka: Internetové bankovnictví

8. duben 2014

Internetové bankovnictví by dnes mělo být samozřejmou nabídnout ve chvíli, kdy si jdete zařídit bankovní účet u některé z tuzemských bank. Nabízí jej už vlastně všechny banky. Ne vždy ale můžete očekávat stejné funkce tohoto systému. Velmi kvalitní produkt nabízí Air banka. Internetové bankovnictví v jejím provedení je považováno za jedno z nejpřehlednějších a nabízí i mnoho služeb.

Reklama

Air banka: Internetové bankovnictvíAir banka: Internetové bankovnictví

Základní funkce internetového bankovnictví

Pokud si zařídíte u Air bank internetové bankovnictví a zvyknete si na něj, stoprocentně vám usnadní správu vašich financí, provádění plateb atp.

V rámci základních služeb nechybí přehledné informace o realizovaných i nerealizovaných platbách, ale také šablony na platební příkazy, které vám urychlí jejich zadání.

Samozřejmostí je i možnost provádění inkasa. Kromě toho si v internetovém bankovnictví upravujete i limity vaší platební karty, máte možnost založit si další účet nebo si vystavit novou platební kartu.

Nadstandardní funkce

Výše uvedené funkce dnes už splňuje téměř každé internetové bankovnictví. Air banka internetové bankovnictví však nabízí i další praktické funkce, například možnost přepínání mezi jednotlivými účty, rychlé vyřizování plateb na pár kliků.

Velmi zajímavou funkcí je také využití internetového bankovnictví jako emailu, kdy už není zapotřebí chodit s potřebnými dokumenty na pobočku banky, ale jednoduše je zašlete v elektronické formě.

Dále pak máte k dispozici také různé přehledy, které lze třídit dle příjemců. Máte tak lepší informace o tom, kolik komu platíte, kolik peněz utratíte apod.

Nepůjčí vám banka peníze? Zkuste nebankovní půjčky

Přes internetové bankovnictví lze u některých bank požádat i o úvěry. A když vám náhodou banka nepůjčí, není třeba zoufat.

Stačí si najít jiné půjčky online, které poskytují nebankovní společnosti. Ty na své klienty kladou nižší nároky a pro vás se tak zvyšuje naděje, že vám peníze skutečně půjčí. Za zkoušku rozhodně stojí třeba Provident půjčka.

Pro vyšší obnos peněz pak požádejte třeba Acema Credit - recenze o této půjčce hovoří veskrze kladně.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Půjčka před výplatou na účet

Půjčka před výplatou na účet

Máte vlastní bankovní účet a potřebujete půjčit peníze na pár dní? Pak využijte nabídku, kdy vám přijde půjčka před výplatou na účet.

Spořící účet od Airbank

Spořící účet od Airbank

Air bank patří mezi nejmladší bankovní společnosti, které v České republice fungují. Vzhledem k velké konkurenci se snaží na finanční trh přijít s něčím novým a se zvýhodněnými službami oproti jiným bankám. Jednou z vlajkových lodí Air bank se stal výhodný spořící účet.

Půjčka od Providentu: Recenze

Půjčka od Providentu: Recenze

Nebankovní půjčky Provident jsou již několik let jedny z nejoblíbenějších. Využívají je desetitisíce klientů po celé České republice. Jde totiž o úvěry, které jsou snadno dostupné a můžete si na ně půjčit až 80000 Kč.

Hypotéka bez doložení příjmů

Hypotéka bez doložení příjmů

Hypotéky mají mnoho podob a forem. Vždy záleží na tom, jaká bude minimální zástavní hodnota nemovitosti. V určitých případech banky poskytují i hypotéky, u nichž není potřeba dokládat příjmy - jedná se tudíž o takzvané hypotéky bez doložení příjmů. U nich jsou samozřejmě některé podmínky pro jejích …Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!