verze pro tisk

Ušetřete čas i peníze při zakládání s.r.o.

2. leden 2013

Ušetřete čas i peníze při zakládání s.r.o. Říká se, že začátky podnikání jsou nejtěžší. A tím není myšlena jen samotná podnikatelská činnost, ale už samotné založení společnosti. Podnikatelé, kteří zakládají s.r.o., se musí připravit na to, že než dojde k vyřízení všech formalit, včetně zápisu do obchodního rejstříku, může uplynout poměrně dlouhá doba. V tomto ohledu patří Česká republika v rámci Evropské unie mezi země, kde trvá založení s.r.o. nejdéle. Právě s.r.o. jsou přitom nejčastěji zakládanou formou společností.

Reklama

Vlastní s.r.o. můžete mít již během několika málo hodin

Jak se vyhnout tomu, abyste hned v začátcích své podnikatelské kariéry nestrávili desítky hodin obíháním úřadů a vyřizováním všech potřebných formalit, které jsou pro založení s.r.o. v České republice zapotřebí? Zapomeňte na to, že byste si společnost zakládali vlastní cestou, mnohem efektivnější je koupě ready made společnosti. Ready made s.r.o. jsou moderním nástrojem, jak docílit toho, že získáte vlastní firmu rychle a bez vleklých průtahů.

Ready made s.r.o. má splacen základní kapitál

Ready made s.r.o. jsou firmami, které čekají jen na své nové majitele. Společnosti, které je nabízejí, je vytvořily čistě za účelem prodeje zájemcům o podnikání. Cílem je usnadnit jim cestu k podnikatelské činnosti. Každá ready made s.r.o. má totiž už předem vyřešeny všechny náležitosti, které jsou s jejich vznikem spojovány - jsou zapsány v OR, mají plně splacen základní kapitál ve výši 200.000 Kč. Mají transparentní strukturu. Není zde riziko, že by kupec musel ručit za nějaké závazky, společníci zde neručí za závazky svým majetkem, neboť majetek společníků a s.r.o. je oddělen. S.r.o. na prodej nabízí v tuzemsku společnost Firmus.cz. Ta má v nabídce mnoho ready made s.r.o. k prodeji, a to za velmi zajímavé ceny, které se pohybují již od zhruba 20.000 Kč. Cena je závislá na několika faktorech, kupříkladu na sídle společnosti.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Ušetřete čas i peníze při zakládání s.r.o.

Říká se, že začátky podnikání jsou nejtěžší. A tím není myšlena jen samotná podnikatelská činnost, ale už samotné založení společnosti. Podnikatelé, kteří zakládají s.r.o., se musí připravit na to, že než dojde k vyřízení všech formalit, včetně zápisu do obchodního rejstříku, může uplynout poměrně d…

Simple půjčka: Peníze snadno a rychle

Simple půjčka: Peníze snadno a rychle

Nemáte na zaplacení účtů, na nákupy a nechcete čekat až do výplaty? Pak využijte nabídku Simplepůjčky. Tato rychlá půjčka vám poskytne potřebné finanční prostředky během pár minut.

Rychlé půjčky hotově: Peníze na ruku do 24 hodin

Rychlé půjčky hotově: Peníze na ruku do 24 hodin

O rychlé půjčky můžete žádat i ve chvíli, kdy nemáte vedený bankovní účet u některé z tuzemských bank. Určitě se najdou tací z vás, kteří nepotřebují nebo nechtějí mít bankovní účet, který by jim zbytečně vysával peníze. Jaké máte možnosti, pokud si chcete vzít úvěr?

Naspořené peníze je vhodné rozumně investovat. Jistotou jsou drahé kovy

Naspořené peníze je vhodné rozumně investovat. Jistotou jsou drahé kovy

Vždy je dobré myslet na budoucnost. A to zejména v momentě, kdy se vám podaří našetřit nějaké peníze. Abyste je neutratili, ale naopak uchovali na horší časy, případně je dokonce zhodnotili, vyplatí se investovat do drahých kovů.Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!