verze pro tisk

Rozvod rychle a bezbolestně: Aby vás rozvod manželství nepřišel na moc peněz

19. květen 2013

Máte problémy v rodině a zdají se již být neřešitelné? Pak je možná nejlepším řešením rozvod manželství. Uvědomte si ale, že rozvod manželství také něco stojí. 
Rozvod manželství si každý přeje provést co nejrychleji tak, aby se zbytečně nemusel trápit. Zároveň je zde také snaha utratit co nejméně peněz na výdajích za advokáty a různé poradenské služby, které jsou při rozvodu zapotřebí.

Reklama

Rozvod rychle a bezbolestně: Aby vás rozvod manželství nepřišel na moc penězRozvod rychle a bezbolestně: Aby vás rozvod manželství nepřišel na moc peněz

Rozvod manželství- formulář

Samotný rozvod, respektive žádost o něj, je poměrně jednoduchou záležitostí. Stačí vyplnit na rozvod manželství formulář, který musí splňovat určité zákonné parametry. Nesmí v něm například chybět, kdo návrh rozvodu podává, jakých osob se tedy rozvod týká, dále pak také vylíčení událostí, které vedou k rozvodu manželství.

Vše se podepsáno a s příslušným datem odešle na soud, který pak ve věci rozhoduje. Zákon samozřejmě upravuje místní a věcnou příslušnost soudu, ke kterému je třeba návrh podat.

Kolik stojí rozvod manželství

Většina lidí se ptá, kolik stojí rozvod manželství. Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Cena za rozvod je závislá na mnoha faktorech. Ovlivňuje ji například to, zda jde o sporný či nesporný rozvod. V případě, že se manželé dohodnou na všech věcech, mezi něž patří také vypořádání majetku či péče o děti, jde o nesporný rozvod.

Jeho průběh je poměrně rychlý, přičemž tempo rozvodu o to rychlejší, pokud s ním oba manželé souhlasí. Takovýto rozvod manželství může vyjít řádově maximálně na tisíce korun, které pokryjí náklady na advokátní služby.


V případě sporného rozvodu manželství je cena za rozvod mnohem vyšší. Advokáti zde totiž logicky mají mnohem větší roli a je potřeba počítat s více hodinami, po které budou placeni.


Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak zažádat o rozvod manželství, vyplnit formulář, nebo si hodláte zjišťovat, kolik stojí rozvod, navštivte internetový portál hladkyrozvod.cz. Jeho prostřednictvím si můžete sehnat kvalitní poradenství v oblasti rozvodů manželství.

Komerční sdělení

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Rozvod rychle a bezbolestně: Aby vás rozvod manželství nepřišel na moc peněz

Rozvod rychle a bezbolestně: Aby vás rozvod manželství nepřišel na moc peněz

Máte problémy v rodině a zdají se již být neřešitelné? Pak je možná nejlepším řešením rozvod manželství. Uvědomte si ale, že rozvod manželství také něco stojí. Rozvod manželství si každý přeje provést co nejrychleji tak, aby se zbytečně nemusel trápit. Zároveň je zde také snaha utratit co nejméně …

Rychlé půjčky až do domu

Rychlé půjčky až do domu

Moderní trendy v oblasti půjček ukazují, že klienti upřednostňují ty produkty, které jsou pro ně co nejsnadněji dostupné, vyžadují pohodlí. Žádat o půjčku samo o sobě může být pro některé z vás stresující. Stres se navíc zvyšuje ve chvíli, kdy musíte chodit na pobočku, do kanceláře firmy. Ideální je…

Rychlé půjčky ihned na účet bez poplatku

Rychlé půjčky ihned na účet bez poplatku

Rychlé půjčky poskytují vybrané nebankovní společnosti bez poplatku předem. To znamená, že za půjčku zaplatíte pouze vypůjčenou sumu, která bude navýšena o úrok ve formě předem stanoveného poplatku. Neplatíte ani korunu za zprostředkování půjčky, žádnou ověřovací platbu při registraci, ani jiné popl…

Rychlé půjčky ihned na účet bez úroků

Rychlé půjčky ihned na účet bez úroků

Rychlé půjčky lze nyní získat mimořádně výhodně. Nemusíte totiž platit ani korunu za úroky. Vypůjčíte si třeba 2.000 Kč a za pár dnů splatíte tutéž sumu, ani o korunu navíc. Kdo jiný, snad kromě nejlepších přátel, vám takovéto podmínky nabídne? Dá se předpokládat, že nikdo. Jaké společnosti nabízejí…Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!