verze pro tisk

Půjčil jsem si na opravu auta

17. duben 2013

Jestli k životu něco opravdu potřebuji, tak je to auto. Pro mé každodenní fungování je auto nezbytné. Ne, opravdu nejsem líný a ne, opravdu se nebojím lidí cestujících v autobusech či vlacích. Bydlím na dědině, kde se bez auta opravdu nechytáte. Většina místních pracuje na svých polích, statcích nebo mají svou živnost a pracují z domova. Já musím dojíždět do práce vzdálené téměř 50 km.

Reklama

Půjčil jsem si na opravu autaPůjčil jsem si na opravu auta

Náhlé výdaje

Bohužel se mi auto rozbilo. Nemám žádného veterána, ale můj Peugeot 106 už také není nejmladší a tím, že najezdím týdně kolem 500 km, má už docela najeto. Naneštěstí jsem měl tento měsíc ještě nečekané výdaje za elektřinu, takže jsem se ocitl ve svízelné finanční situaci. Nezbylo nic jiného než se podívat po nějaké možnost rychle si půjčit od známé firmy, nikoliv od lichváře, který by mě mohl ohrozit.

Banky nebyly flexibilní

Ještě podotknu, že opravu mého Peugeota odhadl automechanik do 10 000 Kč. Na nic víc jsem půjčit nepotřeboval a žádné extra požadavky jsem neměl. Spokojil jsem se s rozumným úrokem a protože jsem auto opravdu potřeboval, byla pro mě akutní rychlost vyřízení půjčky. Bohužel banky, ve kterých jsem byl, mi nevyhovovaly.  Především proto, že jsem potřeboval peníze okamžitě a chtěl jsem mít možnost splatit peníze ihned při další výplatě. Vyřízení půjčky v bance by bylo složité, trvalo by dlouho a peníze bych měl na účtu často až za měsíc.

Kouzelná půjčka od nebankovní společnosti

Proto jsem se podíval na internet a začal jsem hledat zkušenosti lidí, kteří se dostali do podobné situace. Až jsem narazil na příspěvek pána, který si půjčil asi 8 000 Kč u společnosti Kouzelná půjčka. Tuto společnost si nemohl vynachválit, a tak i já jsem se podíval na její nabídku.

Rozumný úrok

Překvapil mě relativně nízký úrok a především rychlost vyřízení půjčky. Zakládají si totiž na rychlém a zodpovědném půjčování a vyřízení půjčky prý nezabere více než 60 minut. Do dalších 60 minut má klient peníze na účtu. Přečetl jsem si podmínky půjčky, a protože jsem splňoval kritéria (hlavně to, že žadatel o půjčku musí mít pravidelný příjem), půjčil jsem si.

Peníze na účtu do hodiny

Vše proběhlo rychle a bez komplikací. Akorát jsem v žádosti uvedl chybně adresu, tak jsem byl kontaktován a vše jsme s Kouzelnou půjčkou uvedli na pravou míru. A peníze? Ty jsem měl na svém účtu opravdu do hodiny. Doteď nemohu uvěřit tomu, jak bylo vyřízení půjčky jednoduché a rychlé. Navíc mám možnost využít další půjčky a půjčit si až 20 000 Kč, což je fajn vědět.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Půjčil jsem si na opravu auta

Půjčil jsem si na opravu auta

Jestli k životu něco opravdu potřebuji, tak je to auto. Pro mé každodenní fungování je auto nezbytné. Ne, opravdu nejsem líný a ne, opravdu se nebojím lidí cestujících v autobusech či vlacích. Bydlím na dědině, kde se bez auta opravdu nechytáte. Většina místních pracuje na svých polích, statcích neb…

Uvažujete o dlouhodobém pronájmu vozidla bez jakýchkoliv rizik?

Uvažujete o dlouhodobém pronájmu vozidla bez jakýchkoliv rizik?

Osobní vozidlo se stalo pro většinu lidí nepostradatelným společníkem téměř pro každý den. K maximální spokojenosti a efektivitě je v této oblasti stanovený určitý standard, který s sebou přináší mnohdy i zvýšené finanční náklady.

Nemám svůj bankovní účet, jaká půjčka je pro mě vhodná?

Nemám svůj bankovní účet, jaká půjčka je pro mě vhodná?

Většina bankovních i nebankovních úvěrů je krom jiného vázána na podmínku, že žadatel musí mít osobní bankovní účet, který je přímo veden na jeho jméno. Tento účet je pak používán pro veškeré platební transakce.

Půjčka před výplatou bez registru

Půjčka před výplatou bez registru

Když někdo nabízí půjčky před výplatou bez registru, je asi většina z vás na pozoru, zda nejde o nějaký trik nebo podvod? Vždyť kdo by vám půjčil ve chvíli, kdy nejste schopni s penězi vydržet do další výplaty a navíc jste vedeni v některém z registrů dlužníků? Je ale pravdou, že se dnes opravdu dá …Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!